W pobliżu Ziemi zauważono UFO!

Opublikowano: 16.04.2016 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 819

NASA została zmuszona 08.06.2014 r. do zaprzestania transmisji na żywo z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej po tym, jak kamery zarejestrowały niezidentyfikowany obiekt latający w pobliżu.

Internet obiegła informacja, że UFO zostało zarejestrowane. Wiele osób interesujących się ufologią i astrologią stwierdziło, że na pewno statek widoczny na filmie nie został stworzony przez człowieka. Powyżej można obejrzeć film, w którym dokładnie zostało omówione i wskazane momenty w których pojawiają się statki.

Wiele osób, które na żywo oglądało relację do dnia dzisiejszego maja za złe NASA za zaprzestanie transmisji. Ilość teorii jaka się pojawiła w czasie późniejszym z dnia na dzień rośnie.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 16.04.2016 15:48

    ktoś drabinę wyrzucił w kosmos

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.