W pełni zaszczepiony pastor hospitalizowany z powodu COVID-19

Opublikowano: 23.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2079

Lider praw obywatelskich, pastor Jesse Jackson z USA – który jest w pełni zaszczepiony – i jego żona Jacqueline Jackson zostali hospitalizowani z powodu COVID-19.

79-letni Jesse Jackson otrzymał swoją pierwszą dawkę szczepionki COVID-19 już w styczniu 2021 roku i wezwał innych do jak najszybszego zaszczepienia. Nie jest jasne, czy jego żona, która ma 77 lat, również dostała szczepionkę. Oboje są leczeni w Northwestern Memorial Hospital w Chicago.

Lekarze „obecnie monitorują stan obu” i dodają, że „każdy, kto był w pobliżu przez ostatnie pięć lub sześć dni, powinien przestrzegać” wytycznych amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) związanych z testowaniem i dystansowaniem społecznym.

Ponieważ Jackson był w pełni zaszczepiony, jego hospitalizacja z pewnością wywoła więcej pytań dotyczących skuteczności szczepionek w świetle nowych wariantów COVID-19. W zeszłym tygodniu dyrektor CDC Rochelle Walensky powiedziała podczas konferencji prasowej, że istnieją „dowody”, że ochrona szczepionki mRNA przed tak zwanym szczepem Delta „słabnie”.

W jednym badaniu opublikowanym przez CDC i cytowanym przez Walensky skuteczność przeciwko infekcjom spadła do 53,1 procent zarówno dla szczepionek Pfizer, jak i Moderna. W rezultacie Walensky powiedziała, że ze względu na słabnącą skuteczność rząd federalny „planuje, aby Amerykanie od przyszłego miesiąca zaczęli otrzymywać zastrzyki przypominające, mówiąc, że inicjatywa ma na celu „wyprzedzenie wirusa”.

Jednak nacisk na dostarczenie zastrzyków przypominających wywołał znaczną krytykę ze strony Światowej Organizacji Zdrowia, która twierdzi, że plan pozbawi biedniejsze narody szczepionek. Niektórzy naukowcy i badacze medyczni, którzy byli wcześniej zaszczepieni, napisali na Twitterze, że nie wezmą boostera.

Na początku tego miesiąca jeden z głównych twórców szczepionek AstraZeneca, profesor Andrew Pollard, powiedział, że uzyskanie odporności stada za pomocą szczepionek „nie jest możliwe” i że naukowcy oraz rządy muszą zamiast tego przejść na opracowanie metody leczenia.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. gajowy 23.08.2021 13:13

    No jak się zaszczepił w styczniu to ta szczepionka na pewno już nie działa. Według obserwacji izraelskich po niecałych 5 miesiącach podwójne szczepienie praktycznie przestaje chronić osoby 60+.

  2. Jaccyb74 23.08.2021 22:18

    Jak się zaszczepili w styczniu to ta “szczepionka” właśnie zaczęła działać. Ludzie zacznijcie otwierać oczy bowiem udowodniono już w “internecie anglojęzycznym” iż namnażanie się proteiny kolcowej nie ma końca i po pewnym okresie od wstrzyknięcia tej cudownej “terapi genowej” zaczyna atakować narządy wewnętrzne osoby “wyszczepionej” prowadząc do choroby autoimmunologicznej i w efekcie końcowym do śmierci. Okres ten może potrwać od kilku miesięcy do maksymalnie 3 lat – tyle życia zostało tym co się bezmyślnie jak bydło poddali wyszczepieniu. Także reasumując ta “szczepionka” właśnie zrobiła dobrą robotę- szpital dostał kolejne dwie ofiary i pewnie już ich żywych nie wypuszczą bo mnożąc dwoje pacjentów razy 39 000$ (stawka amerykańska) to juz niezła sumka a jak tylko ich zaintubują to historia powinna być już wszystkim znana – innymi słowy szybkie spotkanie z błogosławionym przez ów pastora i jego żonę stwórcą.
    Ludzie spieszcie sie kolejne fale w natarciu a rząd kupił miliony …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.