W Paryżu użyto przemocy wobec katolików bez konsekwencji dla

Opublikowano: 31.05.2021 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1315

Działacze skrajnej lewicy (A-Fascists) zaatakowali procesję 29 maja zorganizowaną przez Archidiecezję Paryską. Procesja upamiętniła setki księży i zakonnic zabitych podczas Komuny Paryskiej (marzec-maj 1871) przez socjalistycznych przestępców i nienawidzących Kościoła.

W okresie terroru Komuny rozpętano prześladowania Kościoła, zajęto świątynie, zamknięto szkoły katolickie, aresztowano i stracono setki księży, zakonnic i mnichów, w tym arcybiskupa Paryża George’a Darboya, który został zastrzelony w więzieniu przez socjalistycznych morderców. Był trzecim arcybiskupem Paryża, który zmarł gwałtownie w latach 1848-1871.

W niedzielę socjalistyczni przestępcy ponownie pokazali swoją skłonność do przemocy i nienawiści. Kopali katolików i rzucali w nich szklanymi butelkami, w tym w osoby starsze i w dzieci.

Katolicki dziennikarz Sachin Jose opublikował na „Twitterze” zdjęcie mężczyzny rannego w głowę, który otrzymał pierwszą pomoc w karetce. Media oligarchów, które narzekają na „zbrodnie z nienawiści” tylko wtedy, gdy im to odpowiada, nie nagłaśniają tego aktu przemocy.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.