W Parlamencie Europejskim zatwierdzono pakt migracyjny

Opublikowano: 15.02.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2638

„Komisja w PE właśnie przyjęła pakt migracyjny. Dokładnie za dwa lata miliony migrantów będą rozdzielane do różnych państw, w tym do Polski” – poinformował na „X” europoseł Patryk Jaki. W ten sposób rozesłanych będzie nawet 4,5 mln migrantów rocznie! Za takim rozwiązaniem zgodnie ręce podnieśli europosłowie „koalicji Donalda Tuska”.

Nowe zasady polityki migracyjnej UE, które zostały przyjęte w Parlamencie Europejskim, oznaczają radykalną zmianę i umożliwiają zmuszanie krajów członkowskich do przyjmowania wyznaczonej przez KE liczby migrantów. Zmieni się także tryb przeprowadzania procedury azylowej. Ma on nie tylko przyspieszyć, ale także umożliwić zalegalizowanie pobytu nielegalnym migrantom. Sprawę skomentował europoseł Patryk Jaki z Suwerennej Polski.

„Za tym wszystkim głosowały partie, w których jest Platforma Obywatelska, PSL, Hołownia i Lewica. Więc refugees welcome do Polski (uchodźcy mile widziani – red.). Nie zdajecie sobie sprawy z tego co to będzie oznaczało dla naszego kraju. To jest wstyd jak ta cała ekipa Tuska i koalicja 13 grudnia postępuje” — powiedział na nagraniu Patryk Jaki.

„Ale jeżeli KE stwierdzi, że jest sytuacja kryzysowa, to wtedy nie będzie można się wykupić. Komisarz europejska Ylva Johansson mówi, że chciałaby rocznie przyjmować i rozdzielać do różnych państw ok. 4,5 mln migrantów” – podał europoseł Suwerennej Polski, komentując przyjęcie paktu w komisji PE.

Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. LichoNiespi 15.02.2024 14:35

  A czego mozna spodziewac sie od Tuska.Tusk byl przewodniczacym UE…
  Durni pola-czki glosowali na Tuska to beda/bedom mieli to na co zasluzyli.

 2. emigrant001 15.02.2024 20:08

  @LichoNiespi
  Racja. Jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz.
  Proste; a nikt przy urnie na to nie wpadł:)

 3. Katarzyna TG 15.02.2024 20:46

  @LichoNiespi lokajem był co najwyżej i tak mu to zostało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.