W obronie Europy, przeciwko imigracji

Opublikowano: 21.09.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 593

Fala demonstracji wyrażających sprzeciw wobec przyjmowania imigrantów z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu przetacza się przez Polskę. Wśród nich nie zabrakło również Radomia, gdzie w sobotnie wrześniowe popołudnie zgromadziło się ponad 150 osób, chcących w dobitny sposób wyrazić swe zdanie w tej kwestii.

Na marszu „W obronie Europy, przeciwko imigracji” organizowanym przez Autonomicznych Nacjonalistów Radom, prócz zwykłych radomian pojawili się goście z grup AN z Warszawy, Częstochowy, Wielkopolski, Zagłębia Dąbrowskiego, Białobrzegów i Torunia, nie zabrakło także działaczy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo Radykalnego. Po krótkich słowach organizatora manifestacja ruszyła ulicami Radomia, wznosząc hasła odnoszące się do problemu imigracji, a także zwracające uwagę na to, kto jest odpowiedzialny za tenże problem. Spotkało się z pozytywną reakcją przechodniów i kierowców. Tu zwraca uwagę dość duża, jak na radomskie realia, mobilizacja policji, której dowódcy woleli widać, zapewnić swym podwładnym pewne urozmaicenie w monotonnej sobotniej służbie.

Gdy marsz doszedł do swego docelowego punktu, głos zabrał jeden z aktywistów AN Radom, który zarysował przyczyny powstania kryzysu imigracyjnego, a więc globalny kapitalizm, działania USA, UE i Izraela wobec niepodległych i suwerennych państw na Bliskim Wschodzie, skutkujące ich zniszczeniem i zubożeniem ludności, decydującej się przez to na emigrację. Sprzeciwił się także przyjmowaniu imigrantów, błędnie przedstawianych w mediach jako uchodźców, gdyż większość z nich pragnie dostać się do Europy ze względu na jej stopę życiową i możliwość korzystania z udogodnień socjalnych.

Aktywista AN odwołał się także do przykładu państw Zachodniej Europy, gdzie nie sprawdziła się polityka mulitikulturalizmu, która doprowadziła do wzrostu niepokojów społecznych, powstawania zamkniętych dzielnic imigrantów. Jak dobrze wiadomo, funkcjonują tam obce nam, Europejczykom, prawa religijne i obyczajowe wprowadzane przez społeczności, kierujące się wartościami zupełnie odmiennymi od naszych.

Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pablitto 21.09.2015 09:54

  Przepraszam, ze się powtórzę, ale… szkoda tylko, że – jak zawsze – taka demostracja zostanie użyta przez tzw. system do podzielenia społeczeństwa. Sztucznego stawiania naprzeciw siebie jakiejś wydumanej prawicy i lewicy (śmiech na sali jak dla mnie – coś takiego już chyba nie istnieje – mamy raczej ludzi obudzonych i nieobudzonych, z tymże u tych częściowo obudzonych jest akurat w tym czasie moda na tzw. „prawicę”).

  – i jak zawsze – demonstracja dotyka tylko skutków, a nie przyczyn problemu. I to mnie bardzo martwi.
  (bo gdzie np. pojawiła się flaga usa, logo cia, mosadu, jakiegoś Al Mukhabarat Al A’amah, czy podobizna pana sorosa, wraz ze swoimi organizacjami, tudzież jakieś wrzuty a’propos bilderberg-klubu)

  – dlatego niestety obawiam się, że energia tych ludzi została przetopiona po mysli systemu, i tyle. Szkoda też, że tak się afiszują z jakąś prawicą, pseudo-patriotyzmem (jakieś kibolowanie, czy darcie ryja w prymitywnym haśle „Polska dla Polaków” to intelektualna żenada, a nie żaden patriotyzm – ale w tym momencie – „piękna” pożywka dla mediów głównego ścieku).

  PS. dla przypomnienia – bo nie wiem dokładnie, jak to liczyć, od kiedy, i mało znam się na Torze (nie mylić z Torem ;):

  – 2001 wrzesień – dwie wieże
  – 2008 wrzesień – quasi-kryzys (ta data jest pewnie najbardziej umowna, lehman brothers bank ogłosił we wrześniu, że ma mega straty i w mediach zaczęła się panika, blablabla, ale czy tu na pewno akcent był na wrzesień?)
  – 2015 wrzesień – medialny dramat z uchodźcami

  hehe, trochę zabawnie to wygląda – https://pl.wikipedia.org/wiki/Szmita

  Temat był już wałkowany tu i ówdzie. Zastanawia mnie tylko, czy np. coś jeszcze nas „zadziwi” lub „pi3rdyknie” w najbliższych tygodniach.

  Nie jestem żadnym „antyżydem”, „antyislamistą” czy w ogóle „anty” – bo każde „anty” daje energię i ożywia to, przeciw czemu jest „anty” – to takie proste.
  Miałem styczność z „islamistami” (whaaaaa!) – pracowałem z Afganami, Tunezyjczykami, leczył mnie Kurdyjski (specjalnie piszę przez duże K) lekarz, itd. itp. Nawet parę zwrotów po arabsku umiem (przyszłościowe dziś, ale młodzieży polecałbym chiński 😉

  Pointa? – wszyscy jesteśmy dym4ni w 4 litery przez globalnych graczy – a gryziemy się jak szczury między sobą w potrząsanym przez nich od czasu do czasu worku.

  I to jest .urwa strasznie bardzo mega SMUTNE.

  Żal mi tych ludzi na demonstracji, żal mi tych prawdziwych uchodźców, którzy spi3rniczają po prostu przed wojną w nadziei na „normalność” (dokładnie takich ludzi sam spotkałem w Europie już xx lat temu).

  Nie żal mi tylko tych s…synów, którzy podpalili te kraje, i bawią się naszym kosztem (naszym = uchodźców też) – i niestety przeciwko NIM ta demonstracja nie była. Dlatego właśnie system może spokojnie użyć jej „energii”.

  Taki „patriotyzm” mam głęboko w 4 literach, bo to się nazywa ksenofobia patriotyczna, w żadnym razie powód do dumy. Organizatorom adresat się pomylił (prawie jak zawsze).

  Może w tej bajce chodzi tylko o to, żeby po paru fajerwerkach wprowadzić coś a’la stan wojenny w Europie i rozpierniczyć Unię (jak przepowiadał jasnowidz Jackowski nota bene -ciekawe czy się sprawdzi ;). A ludzie będą się cieszyć, że tyle wojska i policji jest na ulicach, bo mniej jest tych mitycznych terrorystów. Może pozabierają nam znowu paszporty, i będziemy się radować, gdy tzw. rząd ogłosi podwyżkę VAT’u na 44%, żeby wybudować 2 000 km „polskiego muru” (który nota bene też będzie widoczny z kosmosu! ;)))

  … tymczasem społeczeństwo ma się grzecznie dzielić, i organizować się w nie za duże, nienawidzące siebie grupy/partie/religie…

  PS. a’propos „Polski dla Polaków” – jakby sprawdzić genotyp tych demonstrantów, to połowy powinno tam nie być, jako że ich czysty słowiański (no właśnie, ale jaki?), biały, „polski” gen 😉 nie był obecny statystycznie u 50% demonstrantów ;))))) więc zgodnie z tą „ideologią” ich przodkowie nie powinni się tu znaleźć. Powinni się zatem urodzić gdzieś w Rosji, Niemczech, Bułgarii czy na Krymie lub ew. w Iranie lub Indiach (nasi bracia bliźniacy w genotypie 😉

  PS. w historii podobnych emigracji Europa widziała co najmniej setki – dlaczego zatem ta jest taka szczególna i tyle fermentu sieje? Przypadek? Co np. z tym milionem Polaków – mężczyzn w wieku poborowym, którzy znaleźli się w ostatniej dekadzie w UK?
  Tymczasem +-10 000 uchodźców (którzy i tak się z czasem zawiną dalej na zachód) ma sterroryzować -40 mln dumny naród… tzn. dumny to nie – bo daje się sterroryzować garstce korpobanksterskich politykierów, i jeszcze mniejszej garstce uchodźców, w większości islamskich. To zabawne, ale naszych królów to wcale nie przerażało, wręcz przeciwnie. Pewnie dzięki temu liczymy po polsku jak ludzie – w systemie dziesiętnym, a nie w jakimś systemie „kopowym” jak ziomale z zachodu ;]

 2. trewor23 21.09.2015 10:26

  Do pablitto, po co kopiujesz ten sam tekst w różnych wątkach?
  np. w tym http://wolnemedia.net/polityka/marsz-przeciwko-przymusowej-islamizacji-polski/

  Jaki masz cel?

 3. pablitto 21.09.2015 11:30

  @trewor23
  ha! cel? “Ha, to cel na miarę moich możliwości, ja tym celem otwieram niedowiarkom oczy! I to nie jest moje ostatnie słowo!” Może współpracuję z uśpioną od wieków organizacją mającą poszerzyć Daram-al-islam, w pięćdziesiątnicę okrągłej szmity, do krawędzi znanego mahometowi świata! (o kurde, napisałem imię proroka z małej – o w mordę, słowo prorok też z małej – pora uciekać z tego portalu 😉

  a poważnie – tyle się naprodukowałem, że jak zobaczyłem kolejny artykuł – jakich ostatnio codziennie pojawia się na WM jak niemal cut&paste z różnych źródeł, ale w podobnym stylu, wpisując się w klasyczną FOBIĘ i na użytek głównej zasady rządzących nami dziwnych istot – “dziel i rządź” – też skopiowałem bezczelnie koment, oszczędzając swój czas i nerwy 😉 na pisanie kolejnego – za co przeprosiłem na początku. Tak, to było bezczelne i karygodne, przyznaję jak na kubańskim procesie. To było przedostatni raz! 😉

 4. Abaddon 21.09.2015 19:14

  @Pablito: 1 – w tekście jest napisane, że: “Gdy marsz doszedł do swego docelowego punktu, głos zabrał jeden z aktywistów AN Radom, który zarysował przyczyny powstania kryzysu imigracyjnego, a więc globalny kapitalizm, działania USA, UE i Izraela wobec niepodległych i suwerennych państw na Bliskim Wschodzie, skutkujące ich zniszczeniem i zubożeniem ludności, decydującej się przez to na emigrację.” (Rzeczywiście – na zdjęciu flag antyamerykańskich nie widać – może być to szczegół wpływający negatywnie na ich ocenę). Czyli nie były to wystąpienia czysto rasistowskie.
  2 – fakt faktem – Polacy to mieszanka etniczna z różnych stron Europy a nawet i świata. Ale nie chodzi tu o genetykę (sam po prababce jestem częściowo Grekiem), lecz o kulturę i tradycję. A przede wszystkim tak sobie myślę, że o tzw. święty spokój. Nie byłoby problemem gdyby naprawdę poszkodowani uchodźcy sobie tu przyjechali szukać azylu i po cichu sobie żyć. Ale oni tu się wciskają z wielkimi roszczeniami i planami zapanowania nad wszystkimi niewiernymi. Do tego na dzień dobry są im obiecywane warunki i udogodnienia w postaci mieszkań, jakich nam nikt nie daje. Nawet uprzywilejowana i promowana mniejszość gejowska nie ma tak dobrze ;-). Na to nie pozwolę choćbyś mnie miał wyzywać od faszystów nazistów czy innych -istów. Tak a’propos: czy ktokolwiek zwrócił kiedykolwiek uwagę że zarówno faszyści jak i komuniści wywodzili się z filozofii socjalistycznej??
  Co do władzy dobrze prawisz. Siedzą poza naszym zasięgiem, pociągają za sznureczki i dobrze się bawią. Czas by każdy z nas porządnie szarpnął za przyczepiony sobie sznurek aż te świnie pospadają ze swych wysokości albo zawisną na powstałych linach. Amen.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.