W Nowej Szkocji rozdają młodzieży sztuczne piersi i penisy

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1560

W Nowej Szkocji (prowincja w Kanadzie) w ramach programu opłacanego z pieniędzy podatników, rozdaje się młodzieży sztuczne piersi, protezy penisów oraz elementy odzieży służące do krępowania piersi i genitaliów.

Program prowadzi organizacja charytatywna działająca non-profit, Youth Project. „Akcesoria służące potwierdzeniu płci” są przeznaczone dla osób poniżej 25 roku życia, transseksualnych, niebinarnych i nieokreślonych. Youth Project na swojej stronie internetowej informuje, że uzyskuje wsparcie finansowe z prowincyjnego departamentu zdrowia i departamentu edukacji.

Na stronie organizacji można znaleźć wskazówki, jak należy się zmierzyć, żeby wybrać najodpowiedniejszy rozmiar sztucznych piersi albo elementów odzieży krępujących piersi lub genitalia. Youth Project kieruje młodzież do takich sklepów jak Venus Envy i Origami Customs, które na swoich stronach promują zabawki erotyczne, akcesoria BDSM i przedstawiają zdjęcia nagich modeli i modelek.

Youth Project podaje, że popyt na bezpłatne „akcesoria służące potwierdzeniu płci” jest bardzo duży i osoby zgłaszające zapotrzebowanie są wpisywane na listę oczekujących. Obecnie czas oczekiwania wynosi do trzech miesięcy, w zależności od rodzaju artykułu i rozmiaru.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. JedynaDroga 09.06.2023 16:00

  Jeżeli rozdają za darmo, trzeba brać ile wlezie. Ciekawe jak by taka akcja wyglądała w Polsce.

  Mówi się, że każdy uzależniony musi sięgnąć swojego dna, żeby odbić się. Widocznie społeczeństwo jeszcze nie przekroczyło tej linii.

 2. replikant3d 09.06.2023 17:25

  jedynaDroga , dno to oni osiągnęli już dawno. Obecnie zanurzają się w muł…

 3. Doctor Who 09.06.2023 17:34

  Propagują bezdzietność. Potwierdzeniem płci jest rozmnożenie się. Zewnętrzne cechy płciowe są trzeciorzędne. Pierwszorzędne to te, które umożliwjają rozmnażanie. Gdyby propagowali potwierdzenie płci, mówili by o dzieciach i związkach …

 4. StareBambino 09.06.2023 21:29

  Szkoda, że to tylko dla młodych. Wziąłbym sobie ze dwa nowe i używał rozsądnie jeden do siusiu, a drugi do innych czynności. Na pewno by na dłużej starczyły i funkcjonowały bez zakłóceń. Dobrze ci młodzi teraz mają. W Nowej Szkocji przynajmniej.

 5. sanchop 09.06.2023 23:27

  Ja bym po prosił o kilka kontenerów takich zabawek-już liczę zyski, miałbym więcej niż mencen dostał od morawieckiego

 6. kufel10 11.06.2023 05:17

  U nas tym pajacom z “męskimi” brodami wygladającymi jak babcina pipka i tatuarzykami-pisankami powinni rozdać sztuczne kuśki, lepiej mieć gumową niż żadną.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.