Zabijali „Indianina w dziecku” razem z dziećmi. Masowo

Opublikowano: 03.06.2021 | Kategorie: Historia, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2105

Kanadyjski premier Justin Trudeau uznał przedwczoraj „winę Kanady” w faktycznej eksterminacji dzieci ludów indiańskich i inuickich („eskimoskich”) prowadzonej w jego kraju od końca XIX w. do końca XX. Ostatnie „pensjonaty”, gdzie zabijano i torturowano dzieci zamknięto 25 temu. Skandal wybuchł w zeszłym tygodniu, gdy odkryto resztki 215 dzieci zakopane na terenie „pensjonatu” Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej. Niestety, ofiar było bardzo dużo: co najmniej dziesiątki tysięcy.

Trwający sto lat proceder likwidacji dzieci „niesłusznych rasowo” miał być państwową „misją cywilizacyjną” wśród ludów, które przeżyły wcześniejsze ludobójstwo. Celem była „asymilacja”, lecz nie imigrantów z Europy, a lokalnych mieszkańców, która według nauki, była możliwa poprzez siłowe odbieranie dzieci rodzicom i podjęcie ich intensywnej edukacji, która miała je trwale oderwać od „złej”, miejscowej kultury i doprowadzić do „dobrej” – zachodniej. Rząd zlecił tę operację Kościołom i stowarzyszeniom świeckim, które wykonywały ją z reguły z niebywałym sadyzmem.

Reklamowy slogan „cywilizacyjny” – „Zabić Indianina w dziecku” – objawiał się np. ścisłym zakazem używania przez dzieci ich rodzimych języków. „Pensjonaty” dla dzieci były notorycznie niedofinansowane lub stawały się ośrodkami defraudacji funduszy, „pralniami” pieniędzy z przestępstw itp. Niedożywione dzieci umierały z reguły na gruźlicę, grypę i zapalenie płuc, jak też od brutalnych kar, gwałtów i tortur. Część, która mimo to przeżyła, została ekstremalnie dotknięta psychicznie, gdzie bieda, alkoholizm i samobójstwa dopełniały dzieła.

Do tej pory potwierdzono istnienie ok. 6 tys. grobów (masowych i pojedynczych), ale badania wokół „pensjonatów” georadarami wskazują na olbrzymi rozmiar zjawiska. Już w 2008 r. Ottawa wystosowała oficjalne przeprosiny wobec wszystkich, którzy przeżyli „pensjonaty”, lecz kwestia masowych śmierci odżyła na skutek dodatkowych śledztw i badań. Niestety, analizy dokumentów wskazują, że niszczenie indiańskich dzieci należało po prostu do polityki społecznej państwa kanadyjskiego.

Dziś wielu Kanadyjczyków dopiero odkrywa te rewelacje, wielu z niedowierzaniem. Zamaskowany Trudeau ukląkł przedwczoraj przed górką dziecięcych butów, pluszaków i kwiatów złożonych przy „Płomieniu stulecia” naprzeciw kanadyjskiego parlamentu, zamienionym w dziecięcy memoriał. W Kanadzie istniało 139 „pensjonatów” przez które przeszło co najmniej 150 tys. indiańskich dzieci.

Autorstwo: Jerzy Szygiel
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Matylda 03.06.2021 13:06

  Niebawem dowiemy się o kolejnych szokujących zbrodniach, bo coś jakby puściło w przepływie informacji, oby na stałe.

 2. BANDZIORkaq 03.06.2021 18:49

  I co? Ludzkość nagle doznała oświecenia i teraz klękają przed ogromem krzywdy, której doznały dzieci? Nic się nie zmieniło, kiedyś ktoś też uklęknie na wieść o ofiarach szczepień. I nie będzie w stanie ogarnąć umysłem, kto i dlaczego dopuścił się tego bestialstwa. Taki lajf.

 3. robi1906 04.06.2021 11:45

  Owszem, ja ogarniam kto to zrobił i kto to będzie jeszcze długo, długo będzie robił.

  2 lata temu kiedy ujawniono aferę Pizzagate znalazłem ciekawy filmik który powiązał obrazy z tej pizzerii z pewną szacowną rodziną (ten sam basen i te same kafelki na obrazach), to tylko dowód dla wątpiących (jak ten filmi z ucieczki z Buckingham),
  bo dla mnie jest to pewnik od dawna, że ten diabelski szczep, prowdzi selekcję negatywną, co to znaczy?.

  Gwałcą swoje własne dzieci, kto jest za “miękki” czyli ma sumienie i moralność popełnia samobójstwa lub popada w choroby psychiczne i nałogi, lub odwrotnie, akceptuje to.
  I gdy taki dorasta, zaczyna robić to samo (dobrym przykładem jest tu fikcja z pierwszej części Milennium).

  W każdym razie, ktoś kto gwałci swoje własne dzieci będzie miał współczucie dla obcych?.
  Nigdy w życiu i właśnie dlatego, dopóki Fenicjanie mają władzę nad światem, takie rzeczy się działy i dziać będą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.