W Japonii weszły do sprzedaży produkty z Fukushimy

Opublikowano: 30.06.2012 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

W Japonii weszły do sprzedaży produkty z rejonu, gdzie mieści się elektrownia jądrowa Fukushima, która uległa awarii.

Sprzedaż rozpoczęła się, kiedy władze oficjalnie poinformowały, że obszar wokół elektrowni nie stanowi zagrożenia dla życia ludzkiego.

Jak na razie z prefektury Fukushima dostarczane są tylko produkty egzotyczne – morskie ślimaki i ośmiornice. Uważa się, że są najmniej podatne na skażenie radioaktywne. Obecnie te owoce morza sprzedawane są po obniżonych cenach i, jak twierdzą media, rozchodzą się w ciągu kilku godzin.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
norbo
Użytkownik

Kilka tysięcy osób wzięło udział w
akcji protestacyjnej w Tokio na znak protestu przeciwko planowanemu włączeniu reaktorów atomowych – http://polish.ruvr.ru/2012_06_29/79775120/

norbo
Użytkownik

W elektrowni Fukushima znów doszło do awarii – http://polish.ruvr.ru/2012_06_30/79802785/