W Izraelu zawalił się balkon w synagodze z modlącymi się ludźmi

Opublikowano: 18.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1194

Awaria trybuny w synagodze w miejscowości Givat Zeev na Zachodnim Brzegu zabił co najmniej dwie osoby i zranił ponad sto osób. Według policji na początku świąt religijnych w synagodze zgromadziło się około 650 osób.

Incydent nie ma nic wspólnego z ekstremalnymi wydarzeniami ostatnich dni w kraju, powiedział rzecznik policji Michael Zingerman.

Nagranie wideo pokazuje, jak zatłoczone podium wali się podczas modlitwy, a ludzie padają na siebie – donosi Reuters. Budynek synagogi nie został w pełni ukończony i zdaniem starosty powiatowego oraz przedstawicieli straży pożarnej oraz policji do zdarzenia doszło pomimo braku pozwoleń i oficjalnych ostrzeżeń, że teren budowy jest niebezpieczny.

Karetki i helikoptery wojskowe transportowały rannych do szpitali.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.