Masowa śmierć nietoperzy w Izraelu

Opublikowano: 30.03.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1336

Niedawna tajemnicza śmierć nocnych stworzeń może być karą za początek globalnej choroby lub jako znak czegoś jeszcze bardziej przerażającego. Historia zaczęła się 21 marca br., kiedy mężczyzna Adi Moskovits obszedł duży park miejski Gan Leumi w miejscowości Ramat Gan i natknął się na dużą liczbę martwych nietoperzy. Po dziś dzień nikt nie może powiedzieć, dlaczego stworzenia padły. Nie wiadomo, czy z powodu przeziębienia, czy z powodu jakiejś infekcji.

Niektóre zwłoki już zaczęły się rozkładać, podczas gdy inne wyglądały zupełnie świeżo. Na zewnątrz wszystkie nietoperze wydawały się całkowicie zdrowe, to znaczy nie było śladów krwi, wrzodów na ciele itp. Wyglądały one tak, jakby wisiały na gałęzi i nagle spadły.

Moskowits postanowił opublikować post na „Facebooku”, dołączając kilka zdjęć, aby dowiedzieć się więcej o losie nietoperzy. Problem przyciągnął uwagę nie tylko dużej liczby osób, ale także mediów, w szczególności gazet.

Stwierdzono, że nietoperze umierają w innych miejscach w Izraelu. Ludzie boją się, że wydarzenia są związane z nadchodzącym końcem świata. Według rabina Abrahama Arie Trugmana ludzie myślą we właściwym kierunku. Natura nie może dłużej tolerować wpływów i egoizmu ludzi. „Dlatego kraj jest okryty żałobą i więdną wszyscy jego mieszkańcy, zarówno zwierz polny, jak ptactwo powietrzne, a nawet ryby morskie marnieją” (Księga Ozeasza, 4:3).

Od pewnego czasu spekuluje się, że nietoperze są przyczyną trwającej pandemii koronawirusa, która do tej pory zabiła ponad 25 tys. ludzi. Nie zostało to wprawdzie potwierdzone przez naukowców, którzy twierdzili, że wirus w nietoperzach wciąż bardzo różni się od tego, co zaobserwowano w wyniku wybuchu epidemii u ludzi.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.