W Izraelu dziwna mgła pokryła Wzgórze Świątynne

Opublikowano: 19.10.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2036

Ostatnio, na znanym forum Godlike Productions, ludzie zaczęli omawiać niezwykłe zjawisko. Chodzi o nagłe pojawienie się gęstej mgły na Wzgórzu Świątynnym. Ich zdaniem, to co się stało, jest znakiem dla Izraela.

Sama anomalia została zauważona przez grupę Żydów w szóstym dniu święta Sukkot, kiedy modlili się na Górze Oliwnej. Nagle wszyscy zobaczyli gęstą mgłę, unoszącą się z ziemi. Po pewnym czasie święte miejsce było całkowicie pokryte mgłą.

Ludzie obserwowali zjawisko naturalne przez około półtorej godziny, po czym ono zniknęło. Wielu mieszkańców nie odczuwa strachu. Rabini zastanawiali się nad tym, czy widzieli zły znak, co może oznaczać zbliżanie się krwawych wydarzeń. Sama służba, zwana Hoshanna Rabbah, trwa siedem dni, a w chwili pojawienia się mgły właśnie się kończyła.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.