W Hollywoodzie handluje się dziećmi dla adrenochromu

Opublikowano: 06.12.2022 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6435

Hollywoodzki aktor Jim Caviezel, który grał rolę Jezusa w epickiej „Pasji” Mela Gibsona, przyznał, że hollywoodzkie elity porywają dzieci i nimi handlują.

Caviezel pojawił się w tym tygodniu na konferencji Clay Clark’s Health and Freedom w pobliżu Tulsa w Oklahomie i poruszył kwestię handlu dziećmi w Hollywoodzie, ujawniając, że elity przemysłu rozrywkowego „gwałcą i mordują” dzieci dla adrenochromu.

Według Caviezela, który promował nowy film „Sound of Freedom”, hollywoodzkie elity są uzależnione od adrenochromu i „patroszą dzieci żywcem”, aby uzyskać ten narkotyk, który jest uwalniany jako substancja chemiczna w ciałach przerażonych dzieci.

Film „Sound of Freedom” opowiada historię Tima Ballarda, byłego agenta CIA, który rezygnuje z pracy jako agent specjalny w Homeland Security Investigations (HSI). Wczesne doniesienia wskazują, że film ujawnia pedofilię na najwyższych szczeblach i handel dziećmi. Caviezel ujawnił również, że Tim Ballard, bohater, którego gra w filmie, jest „tam na dole, ratując dzieci, wyciąga dzieci z najciemniejszych zakamarków piekła, na śmietnikach i we wszelkiego rodzaju miejscach. Adrenochrom dzieci, spójrz…”.

Caviezal jest hollywoodzkim weteranem mającym na swoim koncie główne role w kasowych filmach, takich jak „Podaj dalej”, „Cienka czerwona linia”, „Hrabia Monte Christo” i „Częstotliwość”. Ten człowiek wyraźnie wie, co się dzieje w Hollywoodzie, dlatego tak imponujące jest to, że idzie naprzód i ryzykuje swoją karierę – a nawet życie – aby zdemaskować zło na szczytach branży.

To nie pierwszy raz, kiedy Caviezel ujawnia horror handlu dziećmi wśród hollywoodzkich elit. „Zasadniczo masz adrenalinę w swoim ciele i kiedy się boisz, produkujesz adrenalinę. Jeśli jesteś sportowcem w czwartej kwarcie, masz adrenalinę, która z ciebie wychodzi. Jeśli dziecko wie, że umrze, jego ciało wydziela tę adrenalinę i używają wielu określeń, ale, hm… To najgorszy horror, jaki kiedykolwiek widziałem. To samo do nas krzyczy, nawet jeśli nigdy tego nie widziałem. Dla tych ludzi, którzy to robią, nie będzie litości” – powiedział aktor.

Pierwsze informacje o rytach, w których ekstraktuje się adrenochrom, pochodzą z badań Fritza Springmeiera opublikowanych w latach 1990 (film niżej, od czasu 1:34:00).

Źródło zagraniczne: NewsPunch.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. joel 06.12.2022 13:39
 2. Szwęda 06.12.2022 18:04

  Ciekawi mnie czy to się odbywa w ramach jednego gatunku tzw. ludzkiego, czy jednak mamy do czynienia z czymś (bo nie można ich nazwać kimś!) co wygląda i potrafi zachowywać się identycznie do człowieka a jednak różni się tym, że może dokonywać rzeczy, których prawdziwi ludzie nigdy nie zrobią.

 3. Anne K 06.12.2022 18:31

  Te tzw. podbite oczy osób przedstawionych na zdjęciach niczego nie dowodzą, co najwyżej tego, że osoby te uległy – zapewne w różnym czasie – wypadkowi/urazowi w okolicy oka.

 4. janpol 07.12.2022 00:25

  Ludzie!!! Kolejny przykład BZDURNEJ “wrzuty” aby “hołota” miała się czym zajmować i nie brała się do tego co jest NAPRAWDĘ WAŻNE czyli do demokratycznej kontroli nad władzami i urzędami (np. nad emisją pieniądza)!!!

  Adrenochrom (podobnie jak pokrewna adrenalina/epinefryna) jest stosunkowo prostym związkiem i od co najmniej 100 lat jest uzyskiwany syntetycznie.

 5. replikant3d 31.07.2023 19:06

  janpol, tu chodzi o zupełnie inny ,,narkotyk,, wytwarzany przez organizmy dzieci w stresie. Reptylianie go zażywają i nie da się go sztucznie wytworzyć. facet nie może o tym mówić wprost dlatego użył ,,bliskoznacznej,, nazwy dla tej substancji zwanej ,,loosh,, Próbując opisać działanie tego ,,środka,,Zapewne sam nie wie wszytkiego. Ale ryzykuje tym życie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.