W Hiszpanii zatrzymano mordercę ponad 100 osób

Opublikowano: 29.05.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1096

Hiszpańska policja zatrzymała w Madrycie Kolumbijczyka, który jest poszukiwany w swoim kraju za przygotowanie i dokonanie ponad stu morderstw – poinformowano w komunikacie.

Zatrzymany jest uważany za szefa kolumbijskiej organizacji przestępczej Cordillera, która działa nie tylko w tym kraju, ale także w innych częściach świata. Głównie zajmuje się handlem narkotykami w innych krajach Ameryki Południowej, w Panamie, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Wyspie Zielonego Przylądka.

Kolumbia dwukrotnie wysyłała za nim list gończy za morderstwo, a także produkcję i posiadanie broni. Wśród ofiar jest jego teściowa, którą rzekomo miał zamordować za kradzież pieniędzy organizacji.

Mężczyzna przyjechał do Hiszpanii w 2015 roku w celu utworzenia komórek organizacji w tym kraju oraz w Belgii i Francji.

W operacji wzięły udział organy ścigania Kolumbii i Interpol.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.