W Halton uchwalili zasady ubioru dla nauczycieli

Opublikowano: 14.01.2023 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1459

Po czterech miesiącach międzynarodowego oburzenia rada szkolna w Ontario zatrudniająca trans nauczyciela, który nosi ogromne i zseksualizowane protezy piersi pod obcisłymi bluzkami, zgodziła się, że nauczyciele muszą „zachowywać odpowiednie i profesjonalne standardy ubioru”.

Wychodząc z prywatnej sesji specjalnie zwołanego spotkania Rady Szkolnej Okręgu Halton, w zeszłym tygodniu powiernicy publicznie podjęli uchwałę o opracowaniu polityki dotyczącej „ubioru i przyzwoitego zachowania personelu w klasie”. Wniosek przeszedł jednogłośnie. We wniosku stwierdzono, że polityka powinna być zgodna z raportem w tej sprawie, który nie został opublikowany. Wstępny raport na temat postępów w zakresie polityki spodziewany jest w przyszłym miesiącu, a ostateczna polityka ogłoszona do 1 marca.

Brak reakcji kuratorium spotkał się z falą protestów, nie tylko rodziców. W międzyczasie, pomimo zmiany stanowiska zarządu, w piątek kolejna anonimowa groźba bomby zmusiła policję do przeprowadzenia kolejnego sprawdzianu bezpieczeństwa Oakville Trafalgar High School. Szkoła pozostała otwarta, a zajęcia były kontynuowane.

Od czasu, gdy kontrowersje wokół stroju nauczyciela zwróciły uwagę uczniów i rodziców, a następnie na całym świecie, po tym, jak zdjęcia i filmy z klasy zostały opublikowane w Internecie, pojawiło się około tuzina lub więcej gróźb. „Chociaż żadne z dotychczasowych zagrożeń nie okazało się wiarygodne, policja regionu Hamilton bada każde z nich i w razie potrzeby inicjuje odpowiednie protokoły zagrożenia bombowego” – poinformowano.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

7

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 14.01.2023 19:54

    No cóż opinia publiczna zmusiła szkołę do rewizji tego chorego zachowania. Ale jak znam życie to szybko uchwalą prawo które pozwoli im na całkowitą bezkarność…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.