W Guadalajarze zalegalizowano seks w miejscach publicznych

Opublikowano: 23.08.2018 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 433

Nowe prawo ma wielu przeciwników. Ich zdaniem uprości to życie gwałcicielom.

W meksykańskim mieście Guadalajara uchwalono prawo zezwalające na seks w miejscach publicznych, donosi stacja telewizyjna NBC Washington.

Zgodnie z nowym postanowieniem policja nie może karać i zatrzymywać ekshibicjonistów i osób uprawiających seks w miejscach publicznych, samochodach lub innych miejscach, w których mogą być widziane przez osoby postronne, jeśli takie działania nie prowadzą do skarg i roszczeń innych osób.

Władze stwierdziły, że policja powinna poświęcić więcej czasu na zwalczanie przestępczości, a nie na przeszkadzanie ludziom, którzy mogą nie mieć pieniędzy na nocleg w hotelu.

Przeciwnicy tego prawa uważają, że uprości ono życie gwałcicielom i pedofilom, a sam seks w miejscach publicznych uznają za niemoralny.

Zdjęcie: haalkab (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o