W Finlandii został wdrożony „paszport toaletowy”

Opublikowano: 28.05.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 402

Ludzie, cierpiący na przewlekłe choroby trawienia, otrzymają w Finlandii „paszporty toaletowe”.

Będzie to niewielka karta plastikowa, która pomoże pacjentom w rozwiązaniu delikatnego problemu korzystania z toalet w miejscach publicznych. Po okazaniu dokumentu, jego właściciel będzie mógł skorzystać z toalet służbowych, na przykład, w sklepach.

Opracowanie „paszportu toaletowego” rozpoczęło się na początku 2012 roku i obecnie jest on wdrażany. Jednocześnie pojawiły się nalepki, które planuje się umieszczać w punktach handlowych, aby zademonstrować gotowość kierownictwa i personelu do pomocy właścicielowi „paszportu toaletowego”.

Źródło: Głos Rosji


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. dfg 28.05.2012 11:22

  No i proszę, w XXI wieku nawet ze srania zrobiono problem.

 2. jj44 28.05.2012 11:46

  Tak super, na wschodniej wc za 2,50 a jak trafisz to i papier jest.

 3. Natan 28.05.2012 12:48

  Problem toalet publicznych stary jak świat.
  Już Jan Kochanowski pisał:

  “Szeląg dam od wychoda, nie jem jeno jaje;
  Drożej sram, niźli jadam; złe to obyczaje.”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.