W Estonii zaobserwowano zjawisko „królestwa szczurów”

Opublikowano: 13.11.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2142

Przerażający widok tzw. „królestwa szczurów” jest, według wielu, zapowiedzią zbliżającej się zarazy. Zdarzenie zostało zarejestrowane w przydomowym kurniku w jednym w gospodarstw w Estonii.

„Niezwykle rzadkie” zjawisko występuje, gdy kilka szczurów splącze się ogonami, co uniemożliwia uwolnienie się zwierzętom.

Nagranie Johana Uibopuu pokazuje moment, w którym Estończyk wszedł do kurnika swojej mamy w okolicach Tartu w Estonii i ujrzał przerażający spektakl.

Na filmie można zobaczyć ponad tuzin gryzoni pełzających po ciałach swoich współtowarzyszy, usiłując się uwolnić i próbując uciec, ale ich wysiłki są daremne.

„W pełni wykorzystałem spokojny poranek w Tartu, kiedy moja mama zadzwoniła do mnie. Była ona bardzo zdenerwowana” — wyjaśnił Johan.

Według przesądów pojawienie się tak związanego stadka szczurów jest oznaką zbliżającej się zarazy, a matka Johana odkryła 13 splątanych gryzoni, czyli dodatkowo złowieszczą liczbę. Jeszcze gorszy był widok sklejonych biednych stworzeń.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.