W Czechach rozpoczęły się protesty przeciwko kwarantannie

Opublikowano: 20.10.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1560

W Czechach rozpoczęły się protesty przeciwko kwarantannie. Około tysiąca osób zebrało się w centrum Pragi.

W Pradze wybuchły starcia i zamieszki. Policja siłą rozpędziła wiec ludzi niezadowolonych ze środków przeciwko koronawirusowi.

Około tysiąca osób zgromadziło się na proteście w centrum stolicy. Są niezadowoleni z ponownego nałożenia poważnych ograniczeń, takich jak zamykanie restauracji, siłowni i powrót nauczania na odległość do szkół. Władze twierdzą, że co najmniej pięćset protestujących było ultrasami propagandy piłkarskiej.

Policja konna i dobrze wyposażeni funkcjonariusze przerwali protest i zatrzymali niektórych uczestników. Republika Czeska to kraj o najwyższym wskaźniku zarażenia koronawirusem w Europie.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o