Rury w Chinach sprzed 150 000 lat?

Opublikowano: 18.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 996

Historia ta ma swój początek w 1996 roku. Chińczyk Bai Yu, który według niektórych raportów uważany jest za archeologa a innych za pisarza, podczas wędrówki nieopodal góry Baigong odkrył podejrzanie wyglądającą jaskinię. Bai Yu zdumiony jej nietypowym trójkątnym kształtem zbliżył się do niej. Otwór jaskini znajduje się w pobliżu jeziora Tuosu ze słoną wodą. Zaciekawiony tym faktem wszedł do jaskini z myślą, że wydrążyć musiał ją człowiek i być może odkryje jakieś ślady dawnych ludzi. Po krótkiej chwili Bai yu spostrzegł, że coś bardzo nietypowego zdaje się wystawać ze ścian jaskini. Tajemnicze wystające ze skał obiekty wyglądały jak rury, które ulokowane były także na jej podłożu. Kolejne obiekty przypominające rury zostały znalezione na zewnętrznej części jaskini oraz jej bocznych ścianach.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.