Wojsko jest w stanie gotowości!

Opublikowano: 20.11.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2130

Uwaga! Napływa coraz więcej informacji, że w całej Polsce Policja, Wojsko i wszystkie służby są w stanie gotowości! Wojsko masowo wzywa na służbę! Co się dzieje?Źródło zasysania pliku audio: YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
FreeMan
Użytkownik
FreeMan

Proszę natychmiast usunąć. Wywoływanie fałszywego alarmu jest ścigane! Żadnej gotowości nie mamy.
https://www.arslege.pl/bezprawne-wywolanie-alarmu/k11/a3477/

FreeMan
Użytkownik
FreeMan

@ Admin WM
1. Faktycznie podlinkowałem nie ten paragraf. Sorry. W tym wypadku bardziej będą miały zastosowanie przepisy ACTA2 zwłaszcza w części dotyczącej Fake News.

2. “Wojsko i wszystkie służby są w stanie gotowości! ” – To zwykła manipulacja i kłamstwo. Policja ZAWSZE jest w stanie ciągłej gotowości (taka służba) a wojsku nic się nie zmienia od wielu miesięcy (od czasu ćwiczeń). U jednych pracuję a u innych mam osobistych znajomych (nie z FB).

3. “Wojsko masowo wzywa na służbę!” – nie wzywa MASOWO tylko wybrane osoby i jest to robione od mniej więcej 3-4 lat.
Powodem jest … przywrócenie do życia przepisów które powstały w PRL ale nikt ich nie zmienił. Tylko przez jakieś widzimisie od połowy lat 90-tcyh nie były stosowane. Po wielkiej sromocie wojsk Ukrainy postanowiono je reaktywoać.

PS. Rozumiem że artykuł oskarżający chrześcijan o jedzenie ciał niemowląt i wzywający do przeciwdziałania też się będzie mógł pojawić? Bo to akurat jest prawda (według teologów).

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ