W brytyjskich sklepach pojawiły się wielkanocne jajka

Opublikowano: 01.01.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1307

Choć od Świąt Bożego Narodzenia nie minął nawet jeszcze tydzień i choć nie zdążyliśmy jeszcze przywitać Nowego Roku, to w niektórych sklepach w Wielkiej Brytanii pojawiły się już słodkie wielkanocne jajka, króliczki i zajączki. Zdumieni internauci podzielili się tym faktem w mediach społecznościowych.

Wielu mieszkańców Wysp nie zdążyło jeszcze nawet wrócić do domów po Świętach Bożego Narodzenia, gdy tymczasem niektóre sklepy postanowiły już zacząć kusić klientów wielkanocnymi jajkami. Niestety nastawiony na zysk, kapitalistyczny kalendarz, jest bezlitosny, i za nic ma fakt, że „to trochę niestosowne”. „Nie skończyłam jeszcze dojadać bożonarodzeniowych ciasteczek, a już dostrzegłam w sklepie Wielkanocne jajka!!!” – napisała zniesmaczona internautka. „Co do diabła? Wielkanocne jajka już na wyprzedaży. Szaleństwo @coop_food” – dodała inna Brytyjka.

Co ciekawe jajka na Wielkanoc pojawiły się jeszcze zanim w sklepach zaczęło się szaleństwo z okazji Walentynek. Choć… niektórym sklepom i to nie uszło uwadze.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.