W Bejrucie odkryto kompleks tuneli w miejscu eksplozji

Opublikowano: 25.08.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 942

Telewizja Sky News poinformowała, że wokół miejsca eksplozji w Bejrucie odkryto podejrzane tunele i podziemne przejścia, co doprowadziło niektórych do przekonania, że gigantyczny wybuch w porcie nie był zwykłym wypadkiem, ale że „wypadek” mógł wymagać pomocy z zewnątrz. Również „The Jerusalem Post” informuje, że liczne filmy krążące w internecie, a także pogłoski i raporty wskazują, że w następstwie eksplozji w Bejrucie odkryto „tunele”.

Niektórzy twierdzili, że jest to dowód na istnienie „tuneli” Hezbollahu, w których przechowywana jest broń w porcie w Bejrucie, podczas gdy inni uważają, że była ona wykorzystywana do handlu ludźmi. Reasumując, zarówno Sky News, „The Jerusalem Post” i rosyjski „Sputnik News” twierdzą, że istnieje „labiryntowa sieć tuneli” dookoła miejsca wybuchu. Jedno jest pewne, tutaj nie chodzi o spawacza i iskrę. To jedynie wymyślona fikcja dla ciekawskich.

Dodatkowo Sky News pokazał sufit podziemnej komory i zauważył, że pobliscy mieszkańcy mieli nadzieję, że ich bliscy mogli przeżyć wybuch w tych właśnie tunelach. Raport Sky News, który został opublikowany w internecie, mówi, że ludzie prowadzący wykopaliska i poszukujący ocalałych „wiedzą, że jest tu labirynt podziemnych komór, mało tego, potężna eksplozja odkryła jedno z wejść do podziemnego kompleksu.”

Czy to „tunele”, czy też istnieje inne wyjaśnienie tych podziemnych pomieszczeń? Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, zrodziło się wiele tak zwanych teorii spiskowych, zakładających, że miejsce eksplozji, a konkretnie sieć podziemnych tuneli mieszcząca się w pobliżu epicentrum wybuchu, była wykorzystywana przez międzynarodowy kartel do handlu bronią a także dziećmi i ludzkimi narządami. Oczywiście jak pokazuje nam historia, wiele z tak zwanych teorii spiskowych z czasem okazało się niepodważalną prawdą.

https://www.youtube.com/watch?v=boLyetO3JsI

Na razie w kwestii „tuneli” Liban wstrzymuje oddech. Z kolei niektóre media izraelskie donoszą, że Hezbollah wykorzystywał ten obszar do nielegalnego handlu bronią. Jednak śledczy, którzy znaleźli przejście do jednego z tuneli, nie nosili żadnych skafandrów ani nie używali żadnych urządzeń, jakby teren był pozbawiony ewentualnych niewybuchów. Oznacza to, że nie było obawy, że w tych obszarach znajdą pociski i niebezpieczne przedmioty.

Niemniej jednak szybkie zaprzeczanie przez Liban wszelkim nowym informacjom, stwarza wiele pytań o to, czy aby Liban rzeczywiście dąży do wyjaśnienia całej sprawy, czy wręcz przeciwnie, i mamy tutaj do czynienia z przerażeniem tamtejszych polityków, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, do czego to miejsce służyło. Jedno jest pewne, czas przyniesie kolejne odpowiedzi a one nie pozostaną przemilczane.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 25.08.2020 17:39

    4 Sierpnia nalot FBI w Cleveland. Był to poważny nalot, który narobił kłopotu szczurom demonicznym takim jak Biden, Pelosi, Cary i Rami. Był też nalot wściekłych obywateli na siedzibę CNN, chcieli tylko porozmawiać z Anderson Cooper. Tłum skandował “SAVE THAT CHILDREN”, od 5 sierpnia BOOM BOOM BOOM na całym świecie. Zrobili to źli ludzie, by ukryć dowody na wykorzystywanie dzieci i handel ludźmi, w który byli zamieszani. Musicie zrozumieć, że ludzkość jest wzięta za zakładnika przez tych ludzi deep state\cabala, oni się nigdy nie ujawnią dlatego trzeba ich masowo wyłapać, w tym celu rozpoczęto niedawno rozpieczętowywanie 180k+ aktów oskarżenia przeciwko tej klice. Z innych wieści, Trump twierdzi, że handel ludźmi spadł o 98%

    Przypadek?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.