W Argentynie kobieta zniknęła w kabinie wyborczej

Opublikowano: 25.08.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3295

Argentyna, kraj pełen pasji, tanga, futbolu i… tajemnic? Chociaż nie kojarzony powszechnie z niewytłumaczalnymi zjawiskami, w ubiegłym tygodniu w miasteczku Rawson stał się areną jednego z najbardziej niezwykłych i dyskutowanych zdarzeń, które miały miejsce podczas prawyborów prezydenckich. W czasie wyborów na oczach ludzi zniknęła kobieta.

Miejsce zdarzenia to lokal wyborczy w szkole Escuela 14 de Febrero w departamencie San Juan. Tamtego dnia nic nie zapowiadało niecodziennego wydarzenia. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do lokalu przyszła kobieta o siwych włosach. Bez wahania, podeszła do stołu numer 698, odłożyła dowód osobisty i skierowała się do kabiny wyborczej.

Ludzie czekający w kolejce do głosowania zaczęli się niecierpliwić. Kolejna minuta mijała, a kobieta nie opuszczała kabiny. Zaniepokojeni wyborcy zwrócili się do grupy wojskowych obserwujących wybory z prośbą o interwencję. Jednak kiedy żołnierze i osoby nadzorujące wybory zajrzeli do kabiny, nie znaleźli w niej nikogo. Kobieta zniknęła, a jej dowód osobisty również. To, co jeszcze bardziej zdumiało obecnych, to fakt, że nikt nie pamięta, by widział moment, w którym opuszczała lokal wyborczy czy zabierała swój dokument.

Wkrótce po tym incydencie korytarze wyborcze zaczęły brzęczeć od plotek. Niektórzy sądzili, że kobieta była duchem, inni sugerowali, że mogła to być czarownica, a jeszcze inni spekulowali, że był to duch zmarłej nauczycielki lub innej lokalnej mieszkanki, która chciała wypełnić swój obywatelski obowiązek.

Sceptycy wśród zgromadzonych próbowali szukać racjonalnych wyjaśnień, ale nawet w ich ustach czuć było nutę niepokoju. Szef sekcji wyborczej, odpowiedzialny za ten lokal, stwierdził dobitnie: „Myślcie, co chcecie”, podkreślając, że zdarzenie było obserwowane zarówno przez zwykłych obywateli, jak i wojskowych.

Historia ta stała się szeroko komentowana i dyskutowana zarówno w lokalnych mediach, jak i w całym kraju. Niezależnie od tego, czy uwierzymy w niewytłumaczalne, czy nie, jedno jest pewne: ten niezwykły incydent dodał koloru do prawyborów w Argentynie i przypomniał nam, że czasem rzeczywistość potrafi być bardziej zadziwiająca niż fikcja.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Doctor Who 25.08.2023 17:12

    Zagłosowała na kogoś, kto po wyborach zniknie bez śladu …

  2. Drnisrozrabiaka 25.08.2023 19:31

    Zmieniam wpis, kobiecina dostała 20 złote na PLN i opowiedziała niesamowitą bajkę hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.