W Afganistanie bojownicy zabili 15 turystów

Opublikowano: 26.07.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 447

Bojownicy w Afganistanie zabili 15 turystów. Zatrzymali oni dwa samochody z podróżnikami i rozkazali pasażerom ustawić się w szeregu, a później zabili ich jeden po drugim strzałami w głowę i brzuch. Jeden z nich ocalał.

Wcześniej bojownicy ruchu Taliban przyznali się do zorganizowania zabójstwa 10 osób na północy Afganistanu, osiem z których było obywatelami krajów obcych. Według danych szefa Międzynarodowej Misji w Afganistanie (IAM) Dirka Fransa, zabici są lekarzami i pracownikami misji. Pracowali jako ochotnicy w szpitalu okulistycznym w prowincji Nuristan.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.