W 2020 roku z dachu laboratorium w Wuhan zrzucono wirusologa

Opublikowano: 01.07.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3447

W maju 2020 roku naukowiec z Instytutu Wirusologii w Wuhan został zrzucony z dachu laboratorium. Oczywiście Chińczyk poniósł śmierć. Do faktu doszło zaledwie trzy miesiące po tym, jak naukowiec zgłosił wniosek o patent na szczepionkę przeciwko COVID-19.

Patent sugeruje, że Zhou Yusen pracował nad szczepionką przed wybuchem epidemii SARS-CoV-2, która według władz była nieznanym wcześniej wirusem pochodzenia odzwierzęcego. Czas zgłoszenia patentu jest kolejnym dowodem na to, że SARS-CoV-2 został stworzony w laboratorium. Istnieją również dowody łączące SARS-CoV-2 z chińskimi badaniami nad bronią biologiczną

Naukowcy z WIV stworzyli również koronawirusa znacznie bardziej śmiercionośnego niż SARS-CoV-2 – tj. takiego, który zabija 75% ludzi. Badania te były częściowo finansowane z grantów EcoHealth przyznawanych przez rząd USA.

Co najmniej dziewięć wirusów związanych z SARS-CoV-2 znaleziono w chińskim szybie kopalnianym, ale opublikowano wyniki badań dotyczące wyłącznie jednego z nich.

Na podstawie: TakeControl.substack.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. LichoNiespi 01.07.2023 12:59

    a co na to Anthony Fauci i jego kumpel A.Gate

  2. PeWueN 01.07.2023 22:15

    Fauci to zwykły “słup” do wieszania psów opinii publicznej. Nic nie kumasz.

  3. Drnisrozrabiaka 02.07.2023 03:08

    Niby miałem tego wirusa przez 26 godzin. Wiem, że innych potelepało, a niektórzy nie żyją. Ale elixir to był oczywisty wał…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.