W 2016 r. informował, że Chiny rozwijają zabójcze koronawirusy

Opublikowano: 12.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2107

Pojawiły się nowe nagrania wideo, które pokazują, że w 2016 roku szef EcoHealth Alliance Peter Daszak, przyjaciel Tony’ego Fauciego, otwarcie przyznał, że jego „koledzy w Chinach” opracowują „zabójcze” koronawirusy podobne do SARS jako broń biologiczną.

Na forum na temat „pojawiających się chorób zakaźnych i kolejnej pandemii” Daszak wyznał, że nielegalne badania nad wzmacnianiem funkcji odbywają się w niesławnym Instytucie Wirusologii z Wuhan, zaprzeczając ciągłym twierdzeniom Fauciego, że takie badania nigdy tam nie miały miejsca.

Według Daszaka, szaleni naukowcy od lat „wstawiają białka Spike” do wirusów, aby sprawdzić, czy mogą „powiązać się z ludzkimi komórkami”. Obecnie wiemy, że takie badania ostatecznie doprowadziły do ​​powstania i uwolnienia koronawirusa z Wuhan (Covid-19). „Wtedy otrzymujesz sekwencję wirusa, który wygląda jak krewny znanego paskudnego patogenu, tak jak my zrobiliśmy to z SARS”, stwierdził dalej Daszak, a jego rewelacje demaskowały dziś Fauciego jako kłamcę. „Znaleźliśmy inne koronawirusy u nietoperzy, wiele z nich, niektóre z nich wyglądały bardzo podobnie do SARS. Zsekwencjonowaliśmy więc białko Spike: białko, które przyłącza się do komórek. Potem my… No cóż, nie wykonywałem tej pracy, ale wykonali ją moi koledzy z Chin”.

Daszak mówił dalej o „pseudocząstkach”, znanych również jako białka Spike, które, jak przyznał, mogą być genetycznie modyfikowane i dodawane do wirusów, aby były zakaźne u ludzi. „Z każdym krokiem zbliżasz się do tego wirusa, który naprawdę może stać się chorobotwórczy u ludzi” stwierdził Daszak. „Kończysz z niewielką liczbą wirusów, które naprawdę wyglądają jak zabójcy”.

Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. KubaD. 12.06.2021 13:27

  Przecież co roku rozpryskują modyfikowane wirusy grypy.
  Czy jakakolwiek inna grupa wirusów mutuje?
  Odra, świnka różyczka, WZW, HIV….
  Nie, nie mutują
  Wiec logiczne jest, że to wszystko jest z laboratorium, bo biznes by się nie kręcił…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.