Veto!

Opublikowano: 09.12.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2446

Jestem człowiekiem dorosłym, dość wykształconym, dość zaradnym, dość inteligentnym. Jestem kobietą, matką, od 20 lat trzymam budżet domowy i nie mam długów. Czyli radzę sobie lepiej niż Ministerstwo Finansów.

I ja i syn, i kot, i roślinki – żyjemy, nie chorujemy. Czyli radzimy sobie lepiej niż ci zdani na Ministerstwo Zdrowia.

Dużo czytam, piszę, oglądam i rozwijam się, a czasem przekazuję innym trochę moich rozmyślań i spostrzeżeń. Uczę młodzież zaufania do siebie, kreatywności i spoglądania na świat z coraz to innej perspektywy. W przeciwieństwie do jedynie słusznej linii ustalonej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Potrafię więc zadbać o siebie i swój świat.

I teraz ja – człowiek dorosły i odpowiedzialny za siebie – jestem zakładnikiem jakichś oszołomów z Sejmu, zachłyśniętych namiastką władzy i pompujących swoje nienażarte ego. Bo oni wiedzą lepiej.

Ale ja nikogo nie delegowałam do zarządzania moim życiem.

Nie obchodzi mnie, co panie i panowie z Wiejskiej czy z Brukseli sądzą na różne tematy. To jest wyłącznie ich sprawa. Czują się lepsi, bo rzekomo zostali wybrani. Guzik prawda – nikt ich nie wybierał. Sami poszli po laury, po blask, po władzę nad drugim człowiekiem.

Ja nikomu nie dawałam mandatu do decydowania o moich sprawach: ani politykom, ani lekarzom, ani pracodawcom, nauczycielom, mediom, policjantom, rodzicom, dzieciom, kolegom, znajomym… Nikomu.

Moje życie, moje zdrowie, mój umysł, moja świadomość.

Autorstwo: Gochaha
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Tallis Keeton 10.12.2021 17:13

    Ano dokładnie 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.