Vaccinated Are New Slave Species

Opublikowano: 06.06.2022 | Kategorie: International

Liczba wyświetleń: 1200

Ricardo Delgado – La Quinta Columna.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pikpok 06.06.2022 16:43

  Psychopatom marzy się pełna kontrola nad człowiekiem. COW ID -> ID Iot
  https://www.youtube.com/watch?v=2Zp8nHYegqI&t=1508s ciekawie jest po 20min.

 2. Quasar 06.06.2022 16:53

  Każdemu, kto choć trochę zna język angielski polecam, bardzo ważne informacje, po badaniu pod mikroskopami elektronowymi wykryto we krwi “zaszczepionych” nano-boty, anteny odbiorczo-nadawcze, najróżniejsze dziwaczne stwory nigdzie i nigdy wcześniej nie występujące w normalnym, naturalnym świecie.

  Okazuje się, że każdy kto poddał się eksperymentom genetycznym, ma w całym swoim organizmie pełno dziwacznych, syntetycznych nano-cząsteczek i nano-botów, tlenek grafenu, aluminium, które po wysłaniu sygnału przez technologię 5G uaktywnią się, przejmą kontrolę nad ofiarą, i jego mózgiem i organami, i dokładnie jeszcze nie wiadomo co jeszcze zrobią… ale nie będzie to ani ładne, ani miłe, ani dobre.

 3. akami 06.06.2022 19:44

  Masa dzieciaków chodzi z przyklejoną gębą do smartfona i nie dziwi ich, że gdy właczy sie bluetooth scanner to jest masa MAC adresów. Każdy wyszczep, który jest w zasięgu modulacji mikrofalowej 4g/5G z anten lub swojego telefonu, emituje własny MAC adres. Dlatego zadam pytanie. Czy mamy do czynienia z pokoleniem debili, które rzeczywiście nalezy wyeliminować? Normalny człowiek, gdy się zorientuje, że wstrzyknieto mu nano router i nano anteny byłby wściekły, a te barany nic. taki jest poziom oczadzenia. Potrafią klikać na telefonie, ale myśleć nie potrafią.

 4. pikpok 06.06.2022 20:13

  K. Schwab w ,,Czwartej rewolucji przemysłowej” w rozdziale Zmiana 1. Technologie wszczepialne” łaskawie uprzedził do czego są zdolni, jakie mają możliwości. A w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu to rozdział ,,Zmiana 23. Neurotechnologie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.