Uwolnić dzieci od spowiedzi

Opublikowano: 29.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 543

Pojawiła się akcja: uwolnić dzieci od spowiedzi! Brzmi dziwacznie, nie? Przecież nikt w Polsce nie ma obowiązku chodzenia do spowiedzi. Teoretycznie. Ale zastanówmy się tak praktycznie: czy w Polsce spowiedź to decyzja czy przymus? Czy dzieci mają realny wybór czy raczej wymusza się na nich psychologicznie wątpliwy proceder opowiadania o swoich delikatnych prywatnych sprawach starszym panom w sukienkach?

Źródło: Kontestacja.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dgruzin 30.11.2022 00:25

  Akcję popieram. Nie będę wnikał kto to pierwszy wymyślił, ale petycję podpisałem.

  https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,29088007,rafal-betlejewski-chce-zakazu-spowiadania-nieletnich-spowiedz.html

  Nie na podstawie badań psychologów ale dlatego, że chrzczenie dzieci czy niemowląt jest bezprawne (patrząc od strony Biblii i wolnej woli danej przez Boga). Czytamy, że chrzest przyjmują D O R O Ś L I. Jest on następstwem tego, co się w nich dokonało wewnętrznie – otwarcie na ewangelię (Mk 16:15-16). Potem ma nastąpić opamiętanie (pokuta), czyli wyznanie grzechów Bogu, dopiero wtedy następuje całkowite oczyszczenie od wszelkiej nieprawości (Dz 2:38; 1 J 1:9). Potwierdza to również życie pierwszych gmin chrześcijańskich. Jezus również przyjął chrzest jako dorosły.
  To Jezusowe nauczanie-praktyki KRK ZMIENIŁ i śmie twierdzić, że jest reprezentantem Jezusa! To się nazywa tupet, a nawet jeszcze brzydziej.

  I proszę nie mieszać do tego żydowskich czynności związanych z męskim pierworodnym, obrzezaniem czy ofiarowaniem dotyczących małego Jezusa. Jezus wprowadził nowe prawo.

  ——
  Tak samo sprawa ma się ze “spowiedzią na ucho” nie tylko dzieci, ale dorosłych. W Biblii tego nie tylko nie ma, ale jest mowa o wyznaniu grzechów Bogu. Żaden klecha nigdy nie był pośrednikiem między człowiekiem a bogiem.
  “Spowiedź na ucho” wymyślili cwaniacy z KRK dopiero w VIII wieku. Każdy myślący rozumie po co.

  Siłowe chrzczenie bezbronnych dzieci, przymuszanie ich do chodzenia na jakieś religie a potem do spowiedzi to granda. To działania sprzeczne z nauczaniem Jezusa, z wolną wolą daną przez Boga, to degradujące działania energetyczne na niemowlęciu.

  ——
  Katoliku: nie jesteś właścicielem dziecka! Dałeś mu ciało, ale dusza jest Boga.
  To On wskazał kiedy może odbyć się chrzest.
  Wskazał B A R D Z O K O N K R E T N I E.
  Gdyby miało być inaczej to Jezus by to powiedział. Przychodzą cwaniacy i poprawiają ponoć swego mistrza, poprawiają Jezusa i Boga. Bóg po prostu źle to wymyślił. Oni wiedzą lepiej.

  Nie ma chrztu niemowlaka, nie ma problemu z wysyłaniem na religię czy do spowiedzi na ucho.

 2. Dgruzin 30.11.2022 00:31

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5j – pomówienia i groźby pod adresem WM za automatyczne trafienie komentarza nr 1 do moderacji z powodu linka. To przykre, że zamiast życzliwie zapytać, co się stało, wolał zaatakować portal i grozić mu internetową kampanią hejterstwa. Zgodnie z regulaminem, użytkownicy łamiący punkt 5j są banowani. Admin WM)

 3. Fenix 30.11.2022 08:54

  Wiara w “nic i coś” tym jest Bóg.Wiara w nic,bo już wiem! Wiara w coś , bo nie wiem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.