Uważaj na 666

Opublikowano: 26.08.2023 | Kategorie: Muzyka

Liczba wyświetleń: 4360

Piosenka „Watch Out For 666” („Uważaj na 666”) grupy Heaven’s Magic z 1990 r. o Nowym Porządku Świata z polskim tłumaczeniem. Czy jesteśmy świadkami, jak spełnia się na naszych oczach?

Źródło: BitChute.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

31 komentarzy

 1. Drnisrozrabiaka 27.08.2023 01:05

  Jeżeli w piosence jest liczbą 666 przedstawiona negatywnie to można legalnie sadzić wykonawców, (ale nie w ameryce) za obrażanie uczuć religijnych wyznawców świętej księgi szatana-ogolnie z tego co widzę 90 procent ludzi na swiecie niech się do nich zgłosi

 2. JedynaDroga 27.08.2023 09:33

  Co powiesz na temat chińskiej numerologii , gdzie nagminnie występują numery 666, 777,888 itd.

  Trzy szóstki nie są liczba szatana, ale geostrategicznym kodem opisującym wrogów psychopaty starego testamentu który podaje się za ” boga ”

  Każdy kto podważa zastaną narrację może być uznany za wywrotowca i przeciwnika.

  Wiesz jak wygląda wizja raju w oczach biblijnego ” boga ” ? ? Bynajmniej nie tak jak widzą to osoby wierzące.

  W umysłach wierzących ludzi istnieje tylko polaryzacja bóg- szatan. Można podążać za ” duchem bożym” albo ” duchem tego świata “.

  Wizja życia wiecznego u boku tego psychopaty jako niewolnik jest przerażająca w jego tysiącletnim królestwie. Wybór jest prosty : albo człowiek będzie posłuszną owieczką, nie zdającą trudnych pytań, nie dociekającą natury bożej w nagrodę będziesz wiecznym niewolnikiem, albo czeka Ciebie anihilacja świadomości ( jezioro ognia i siarki )

  To Chiny ( geostrategiczny kod 888 ) mają zaprowadzić na świecie prawdziwe ” chrześcijaństwo ” i zniszczyć wrogów ” boga ” ( kod 666 ) porzuć wiarę a wszystko stanie się o wiele prostsze do zrozumienia.

  Wizja św. Jana opisuje min. przemarsz 200-stu milionowej chińskiej armii.

  Nie jestem autorem tej teorii, ale w Grecji istnieją pewne grupy BARDZO tęgich umysłów, która mówią jednym głosem : apokalipsa jest już bardzo blisko.

  Dla dociekliwych w temacie Grecji :

  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hellenocentrism

 3. Foxi 27.08.2023 10:20

  A w 1981 roku już śpiewano o jakiś liniach na niebie.
  https://www.youtube.com/watch?v=n9uLSLUxHzU

  @JedynaDroga Czy zdajesz sobie sprawę, że w znacznej części te święte księgi pochodzące od-żyda to może być jedynie bezczelna handlowa propaganda? W pradawnej podstawowej wersji 1.0 Poczytaj o tym ile razy tzw Biblia była poprawiana i przepisywana. Obecnie takie działania można określić w nowomowie jako “programowanie matrixa.” A dziś propaganda osiągnęła taki poziom swej wersji, że stała się bronią do prowadzenia wojny… Jakie masz gwarancie że EL-ochimowie którzy rzekomo przekazali te treści – byli tzw dobrzy i szczerzy? Przecież to równie dobrze mogli być kosmiczni piraci zainteresowani jedynie złotem i sexem?

 4. JedynaDroga 27.08.2023 13:03

  @Foxi

  Biorę pod uwagę różne rzeczy, także o tym, że autorytety na które się powołuję są także tylko marionetkami, ” wirusami ” wpuszczonymi do systemu, którzy odgrywają swoje role, członkami tajnych bractw i organizacji.Zdaję sobie sprawę po jak cienkim lodzie stąpamy przytoczę postać Carla Junga , który był zaangażowany w projekt kontroli umysłu MK ultra.

  Co do samej Biblii , na świecie wyznawców religii.
  Mojżeszowych są miliardy, spośród których część studiowała Biblię, kolejna grupa poszła dalej i zagłębiała się w apokryfy, następna sięgnęła po inne źródła np. zwoje z morza czarnego. Jeżeli w Biblii znajduje się tyle ” prawdy objawionej ” to w tak zakłamanym świecie nie była by najbardziej rozpowszechnioną księga na globie, czy zarządcy systemu dopuścili by żeby tyle krytycznych informacji wypłynęło na światło dzienne ? To samo dotyczy się innych ” świętych ” ksiąg. Zarządzający tym systemem BARDZO chcą żebyś zadbał o swoje ” zbawienie ”

  W starym testamencie podczas niszczenia Egiptu ” bóg ” wyraźnie udziela zgody Izraelitom na splądrowanie tego kraju z kosztowności min. złota o którym wspominasz.

  Co do tematu Chin, to trzeba pewne rzeczy przeanalizować pod kątem współczesnego obserwatora. Dlaczego tyłu psychopatów kręci się wokół tego kraju ? Ostatnie oficjalne wizyty min. Muska, albo Gatesa. Ile globaliści poświęcili energii i środków żeby napompować ten komunistyczny twór, transfer zachodnich technologii, rozwinięta bankowość cienia, wprowadzenie komunizmu i rola żydostwa w tym wszystkim, Chiny z państwa rolniczego i zacofanego stały się wiodącym graczem na arenie międzynarodowej. O tak poprostu ponieważ Chińczycy są jakąś super nacją ? Tam gdzie istnieje komunizm tam zawsze rządzą psychopaci. Temat Hongkongu który służył Brytyjczykom do bezpośrednich kontaktów z ChRL , w rzeczywistości był i jest wykorzystywany do kontaktu między lożami. Największa lożą na świecie pod którą są podporządkowane pozostałe jest właśnie ta znajdująca się w Hongkongu. Symboliczne oddanie wyspy przez Brytyjczyków było w rzeczywistości przekazaniem władzy totalnej tej organizacji.

  Jaka jest różnica między komunizmem, a chrześcijaństwem ? Jest to niemalże ta sama ideologia tylko ubrana w inne szaty. Tyle, że w obecnej sytuacji gdzie obowiązuje kultura degeneracji i śmierci, ludzie nie mają zbytnio gdzie zwrócić swojej uwagi.

  Religie są doskonałym hamulcem dla rozpędzonego, ludzkiego umysłu.

  Rozumiem, że dla Ciebie i dla mnie informacja, że ten świat jest ” farmą ” obcej cywilizacji jest faktem ?

 5. JedynaDroga 27.08.2023 21:06

  W sprawie piosenki którą przesłałeś, czy chodzi o opis zjawiska które zawiera w sobie frazę z angielskiego ” thread ” ( nić, nitka ) nie mogę sobie przypomnieć kompletnej nazwy ? coś z niewidzialnymi nićmi ma to wspólnego.

  David Icke wspomina tylko o świetle emanującym z księżyca, ale nie wspomina nic o instalacjach umieszczonych wokół planety ( celowo )

  Naprawdę sądzisz, że za wszystkim stoi szef wszystkich szefów aka szatan ?

  https://www.dailymotion.com/video/x2o79in

  https://www.youtube.com/watch?v=CuvUkPgRSNo

  Ten drugi link daje w szczególności do myślenia.

  Szatan jak i religie są tylko przykrywką.

 6. MasaKalambura 27.08.2023 22:21

  Ostrzeżenie zostało przekazane. Typki z pod ciemnej gwiazdy typu Jedyna Droga, dla których uniwersalne ograniczenia typu nie zabijaj, nie kradnij nie cudzołóż czy szanuj rodziców, nie pożądaj cudzego to obrzydliwe ograniczenie wolności, beda pojawiać się stałe i z coraz większa intensywnością

  Przekaz jest prosty. Pojawi się w krotce, i pewnie już za naszego życia potwór w ludzkiej skórze, głoszący się prorokiem potem mesjaszem a potem samym bogiem. I będzie wspomożony bestią z ziemi, urządzeniem bądź istota posiadająca niezwykle możliwości komunikacyjne i informacyjne (moim zdaniem jakieś przyszłe wysoce zaawansowane AI posiadające własna świadomość i wole). Razem beda działać w celu zjednoczenia ludzkości pod swoimi wpływem, i jednym z ich znaków rozpoznawczych będzie znamię zawierajace imię bestii lub jej numer, słynne 666. I pewnie będzie to jakiegoś rodzaju implant, bo po jakims czasie jego używania ustąpi wrzód bolesny w miejscu jego implantacji. Implant ten ma być częścią systemu finansowego i prawdopodobnie tez systemu komunikacji zastępującego dzisiejsze komórki. Ale przede wszystkim będzie to urządzenie umożliwiające pełne zniewolenie jego posiadacza.

  I tyle. Zostaliśmy ostrzeżeni. Kto pomimo tego znamię przyjmie tym wyrazi swoją przynależność do Bestii i fałszywego proroka. I na podstawie tego zdecyduje się jego duchowy los. Potępienie.

 7. JedynaDroga 27.08.2023 22:37

  Zdajesz sobie sprawę, że księgi dekalogu nie zostały przekazane na Górze Synaj, tylko w zupełnie innym miejscu ? Proszę oto link dla Ciebie na temat góry Jabal Al Lawz która znajduje się w Arabii Saudyjskiej, reszty dowiesz się z artykułu. Ciekawe, zamiast ogłosić sensację na skalę światową sprawa została momentalnie wyciszona 🙂

  https://archeologiabiblijna.wixsite.com/archeologiabiblijna/post/sensacyjne-odkrycie-g%C3%B3ry-synaj

  Najpierw uporaj się ze stosem biblijnych kłamstw i doceń tytaniczną pracę ludzi którzy starają się uporać z tym wrzodem. Dziwne, że potrzebujesz wyznaczników pochodzących z księgi żeby móc trzeźwo spojrzeć na świat.

  Na tym forum obowiązuje wolność słowa oraz wyrażania poglądów. Pewne tematy będą przeze mnie komentowane żeby zapoznać ludzi z informacjami z trochę innego punktu widzenia.

  Były głęboko wierzący.

  Tesla już rozprawił się z elektrykiem Mojżeszem, nawet miejsce gdzie zesłali tablice okazało się kłamstwem.

  Uniwersalne to są oszustwa biblijne, rozpowszechnione na cały świat.

 8. MasaKalambura 27.08.2023 22:48

  Wrzodem dla świata są kreatury głoszące ze zabijanie jest super, okradanie to cnota, seks z każdym i zawsze to prawo, pożądaj i zabieraj boś silny i na rodziców swoich wylewaj gniew i swe chamstwo bo czemu nie.

  I kłam kłam i kłam. Szczególnie jak ci to przyniesie jakąś korzyść.

  Mojżeszowy teslo.

 9. JedynaDroga 27.08.2023 22:57

  Przekaz jest skierowany do tej grupy osób które zerknęły trochę bardziej zza kurtynę kłamstwa w którym egzystujemy. Możesz przejść trochę dalej, albo trzymać się tego co masz pod nosem. Każdy komentarz pod artykułem napędza dyskusję, dlatego warto pisać co leży człowiekowi na sercu.

 10. MasaKalambura 27.08.2023 23:09

  Czyżby za tą kurtyną można by bylo ot tak, pójść kogoś zgwałcić, zabić i okraść, bo przecież dekalog zesłano z jakiejś innej góry. I to zło żydowskie ograniczające możliwości ekspresji własnego ja. Takiego niezwykle pozytywnego ja mordercy gwałciciela, złodzieja i kłamcy?

 11. JedynaDroga 27.08.2023 23:40

  Dziwne to twoje pojmowanie moralności, tak jak byś nie dostrzegał świata poza pismem. Fanatyzm religijny bije od Ciebie, przytaczasz skrajności, jak bardzo podporządkowałeś swoje życie tematowi wiary, czy istnieje chociaż skrawek przestrzeni życiowej dokoła gdzie nie zagościł bóg ?

 12. MasaKalambura 28.08.2023 11:45

  Dziwne jest twoje pojmowanie nie moje. Istota krytykująca i negująca takie zasady jak :
  nie pożądaj cudzego i nie kradnij, nie kłam, nie gwałć, nie morduj, szanuj rodzica, uznaj pochodzenie wszechświata od Jednego Najwyższego a przez to zobacz innych jako braci twoich,

  Czym jest ktoś taki jak nie wrzodem ludzkości i przyczyna wszelakiego zła. Ja rozumiem konieczność istnienia takich kreatur dla stworzenia środowiska, w którym sprawdzają się dusze i szkołą, jednak fakt pozostaje faktem. To najgorszy rodzaj stworzeń.

 13. JedynaDroga 28.08.2023 14:01

  Jaka szkoła, jakie lekcje do odrobienia ? Życie jest najlepszą szkołą. Odnoszę wrażenie, że nie miałeś zbyt wiele z żywymi ludźmi do czynienia w życiu. Człowiek jest kreatorem otaczającej rzeczywistości, nie niewolnikiem psychopaty. Każdy zdrowo myślący człowiek odrzuci dekalog, ponieważ posiada wewnętrzny, moralny kompas i potrafi rozumowo ocenić sytuację w której się znalazł i podjąć odpowiednią decyzję.

  Jesteś w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, masz prawo się bronić, nawet unieszkodliwić napastnika ( zabić go )

  Zostałeś postawiony w sytuacji bez wyjścia i musisz kraść jedzenie żeby przeżyć, zrób to.

  Jak wychować dziecko nie okłamując go ? Blef jest potrzebny w życiu, umiejętnie wykorzystany stwarza wiele sprzyjających okoliczności. Najlepiej kłamie się patrząc w oczy. Nikt Ci o tym nie powiedział ?

  Twoi przeciwnicy stosują cały wachlarz technik ogłupiania, a Ty będziesz wierzył w ich prawdomówność ? Powodzenia, nie wiem jak uchowałeś się na tym świecie 🙂

 14. MasaKalambura 28.08.2023 14:17

  Od zasad ogólnych, które reprezentuje Dekalog, zawsze znajdą się wyjątki w sytuacjach szczególnych. To również znajdziesz w Księdze.

  Jednak zasada pozostaje zasadą.

  Nic tylko potwierdzasz co napisałem. Jeśli jest jakiś prosty sposób odnajdywania psychopatów to jest nią łatwość przekraczania dekalogu badanego, co świadczy o zaburzonym zmyśle empatii.

 15. JedynaDroga 28.08.2023 15:05

  Czyli jednak dopuszczasz wyjątki od zasad księgi, to jaki sens jest kierować się nimi ? Każdy może posiadać swój własny, niepisany dekalog znacznie lepszy i bardziej praktyczny w życiu codziennym. Właśnie takimi rozwiązaniami trzeba się kierować , szukając optymalnych rozwiązań. Dlaczego bóg dopuszcza spożywanie niektórych zwierząt, gdzie pozostałe są uważane za nieczyste ? Gdzie tutaj można mówić o empatii. Mięso to mięso, albo akceptujesz ten fakt, albo przechodzisz na dietę.

 16. MasaKalambura 28.08.2023 21:43

  Nie ja dopuszczam, tylko wyjątki są od zawsze wpisane w reguly. One je potwierdzają. A skoro o tym nie wiesz, to co wiesz? To w jakim celu mam z tobą roztrząsać zasady czystości pożywienia? Czy czystości rytualnej? To poza twym zasięgiem.

  Każdy może mieć swój dekalog? Dalej ten nonsens masz zamiar tu promować? Jeszcze pewnie zmienny w czasie. Dzisiaj chłopczyk, jutro dziewczynka, dzisiaj zgwałcę jutro okradnę. Piękny nowy świat 666.

  Prawo jest jedno dla wszystkich. Prosta droga.

 17. JedynaDroga 28.08.2023 22:26

  Co do czystości rytualnej też nie mam ochoty się rozwodzić, nieczyste zwierzęta w oczach boga to min. te które były składane przez innowierców w ofierze swoim bożkom.

  Prawo jest jedne dla wszystkich, niepisane, pojmowane rozumowo gdzie dana jednostka dzięki poznaniu otoczenia oraz zaistniałych okoliczności potrafi się dostosować do reguł panujących w danym społeczeństwie oraz dąży do optymalizacji swoich zachowań w celu budowania zdrowej tkanki społecznej. Niepotrzebny jest tutaj żaden dekalog, ponieważ zdrowy człowiek który posiada trochę godności potrafi ocenić jak jego zachowanie wpłynie na otoczenie. Takie banały jak nie zabijaj można tłumaczyć kilkuletniemu dziecku.

  Ten sam bóg dawca praw pozwala na pastwienie się nad ludzkością szatanowi, pozwala żeby ten ich okłamywał i zwodził. Ten najwyższy który dokonał niezliczonej ilości ludobójstw, ten który pozwala na zabijanie niewiernych za to , że nie chcą się podporządkować jego woli. Ten który dopuszcza akty kazirodcze oraz cudzołożnictwo przez swoich wyznawców a także prostytucję kobiet. To są te wyjątki od reguł o których wspominasz ? Największy z kłamców, ojciec fałszu ukrywający swoje prawdziwe oblicze.

  Nawiasem mówiąc które z nakazów oraz zakazów biblijnych obejmują zwykłego chrześcijanina ? Tych dla izraelitów jest kilka setek i wiele z nich są kuriozalne, podobno wystarczy tylko to jedno, jezusowe o miłosierdziu ? Jeżeli tak to w jakim celu warto rozwodzić się na temat słuszności dekalogu ? Jeżeli przykazania nie są zobowiązujące to dlaczego zostały umieszczone w biblii ? Kogo ma posłuchać zaginiona owieczka ? Groźnego ojca, czy miłosiernego syna ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maksymy_delfickie

  Według Platona (Hipparch 228c–229), już za rządów Pizystratydów zbiór ten był podstawą edukacji w Atenach. Zawierają podstawowe reguły etyczne świata helleńskiego. Ze względu na swój lapidarny charakter stanowiły też doskonały materiał do nauki pisania i czytania dla początkujących. Zdaniem Al.N. Oikonomidesa:

  ” Co tyczy ich etycznego standardu, wszyscy możemy stwierdzić, że stoją na wyższym poziomie niż mozaistyczny dekalog bez roszczeń by być słowem jakiegokolwiek Boga, a jednocześnie uczą pełnego szacunku i posłuszeństwa Boskiej mocy. “

 18. MasaKalambura 28.08.2023 23:12

  Jak wiadomo to planeta zdrowych ludzi. I żadne prawo nie jest potrzebne. Psychopatia wyższego rzędu JD. I ty posądzasz mnie o nieznajomość świata. Całe zło ziemi bierze się właśnie z takiego podejścia. Nie ma prawa nie ma reguł. Poznajmy je na błędach. I poznajemy. Szatan nie musi nic robić. Pastwimy się nad sobą na wzajem i lekcja poznania dobra i zła możliwa jest do zrealizowania.

  A dobry Bóg wyzwoli dusze, które przejdą tę szkołę z powodzeniem, i które nie dadzą się wciągnąć na tę drogę 666, drogę ‚ “Do what thou wilt” i przejdą na stronę rzeczywistej doskonałości egzystencji, z dala od tego łez padołu.

 19. JedynaDroga 28.08.2023 23:59

  Rozumiem, że dla Ciebie świat istnieje tylko ten opisany w księdze. Najłatwiej pominąć niewygodne fakty i schować się za wiarą. Powrócisz na te padół szybciej niż Ci się wydaje jako doskonały niewolnik tego którego tak uwielbiasz.

  Dziękuję za podtrzymanie dyskusji, dzięki tobie miałem możliwość powklejać kilka linków, mam nadzieję, że to nie ostatni raz 🙂

 20. MasaKalambura 29.08.2023 10:25

  Wyraźnie nie rozumiesz. Wyraźnie sam chowasz sie tym razem za nie wiarą, aby ślepo brnąć w krytykę tego, czego nikt ze zdrowym rozsądkiem krytykować nie będzie.

  Owszem możesz na mnie liczyć. Nie ma nic przyjemniejszego od wskazywania ludziom, jak pokręcony i wewnętrznie sprzeczny w swych przekonaniach jest ktoś, kto rości sobie nazywanie siebie jedyną drogą. Kiedy wyraźnie jest to droga do zatracenia. Droga mimowolnych sług i niewolników 666…

 21. JedynaDroga 29.08.2023 11:54

  Proces leczenia nie zawsze jest przyjemny, ale daje wymierne efekty. Nikt o zdrowym rozsądku nie przyjął by chrześcijaństwa gdyby nie było narzucone szantażem, przemocą oraz bliżej nieokreśloną liczbą ludzkich ofiar. Brzydzisz się przemocą, gwałtem itd a bronisz tego który najbardziej zniszczył ludzkość, idąc tym tokiem myślenia każdy który popełnia tak haniebne czyny naśladuje stwórcę. Tak właśnie prezentuje się obraz tego świata : bóg psychopata oraz ci którzy podążają ścieżką zniszczenia która on wskazał.

  Takich zdroworozsądkowych ludzi porzucających wiarę jest coraz więcej, wraz z obnażaniem obłudy stojącej za wierzeniami. Tylko wtedy będziesz musiał sam zmierzyć się z bagnem tego świata , bez oparcia w bajkach dla dorosłych. Przeanalizować różne , niewygodne tematy i wyciągnąć wnioski.

  Postaw wszystkich w tej samej pozycji z dostępem do materiałów, przedstaw im różne koncepcje . Jak myślisz kto by dobrowolnie wybrał ten twór ?

  Pogrzebać stary świat a na jego zgliszczach zaprowadzić terror , wiarę w banialuki . Doprawdy świetne osiągnięcie, na sam wydźwięk ciągu cyfr 666 straszyć ludzi 🙂

  666 the number of the beast. Ciekawe co na to powie bestia z krzemu 😉

  Największa z psycho-operacji. Na szczęście otrzeźwienie przyszło I tobie też tego życzę.

 22. MasaKalambura 29.08.2023 12:33

  Tak tak, lekarzu, ulecz się sam.

  Bo pochwalanie gwałtu, mordu, kłamstwa, chorego pożądania i nienawiści do rodziców, nazywanie tego manipulacją to ciężka choroba. Ulecz się czlowiecze, zdążający ku zagładzie.

 23. rici 29.08.2023 15:17

  Masz racje masa gdy czytam biblie, i te inne swiete ksiegi i roznych prorokow i czytam tam o gwaltach, mordach, klamstwach pozadaniach i nienawisci, zalecanych i wykonywanych w imie wszechmogacego ? najmadrzejszego ?, czy tam inaczej nazywanego egregora, to wyobrazam sobie jak zmanipulowani sa jego wyznawcy.
  Wyznawanie ktoregos z odlamow judaistycznej religi to rzeczywiscie ciezka choroba, poniewaz w tej religi zawiera sie najwieksze zlo, zreszta po to zostala stworzona.

 24. JedynaDroga 29.08.2023 15:25

  Przecież bóg pochwała wszelakie dewiacje o których wspominałeś, sam to nazwałeś wyjątkiem od ustalonych reguł. Jak nazwiesz ludzi którym stwórca pozwolił złamać prawo które ustalił ?

  To są Ci wybrani którzy mogą łamać przykazania które sami umieścili w biblii , a którymi straszą naiwnych ludzi. Papieże są doskonałym przykładem , największe dewiacje pochodzą z Watykanu, matecznika zła.

  Ci twoi ulubieńcy salutujący w towarzystwie nazistów, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ta sama strona medalu, ale umysł musi najpierw porzucić truciznę która jest mu serwowana żeby dojrzeć przyczynę i skutek. Niekiedy jest to poprostu nierealne.

  Każdy kto przyjmie 666- zdroworozsądkowy , stanie się automatycznie wrogiem psychopaty , uzurpatora.

 25. MasaKalambura 29.08.2023 16:42

  Nic takiego nie napisałem. Już zaczynasz korzystać z możliwości kłamania? Są zdarzenia ekstremalne, które usprawiedliwiają złamanie przykazania, ale nic ponad to. Oczywiście kreatury twego rodzaju chcą od razu zrobić z tego coś, czym to nigdy nie było, regułę odstępstwa. Typowe.

  Ale się satanista ujawnił…

  Zdrowo rozsądkowy potępieniec.

 26. JedynaDroga 29.08.2023 17:24

  ” Prawo jest jedno dla wszystkich. Prosta droga. ”

  Coś ten bóg lubi przymykać oko na niesforne owieczki. Ale ludziom wciśnie się jakieś tam prawo , czy zakaz to przymkną oko, w końcu kto będzie podważał ” słowo boże ” Polaryzacja bóg -szatan będzie zawsze obecna w umyśle osoby wierzącej, gdyby ten związek nie istniał taki człowiek nie miał by powodu być chrześcijaninem. Straszak w postaci diabła jest lepszym kagańcem niż wizja nagrody w postaci życia wiecznego.

  Dla Ciebie wszyscy są diabłami i szatanami którzy krytykują wiarę. Kropidłem go i wodą święconą polewać dopóki duch nieczysty nie uleci z niego, dobrze że nie palą już na stosie.

  Nie odniosłeś się w tej dyskusji o odnalezieniu przez poszukiwacza miejsca gdzie zostały przekazane tablice dekalogu. Biblia twierdzi co innego, a fakty przeczą opisowi z księgi.

  Sprawa szatanów ?

 27. Drnisrozrabiaka 29.08.2023 17:40

  Ale podnietę wniosła liczbą 666, miałem kolegę z klasy co już nie żyje, opowiadał ludziom o liczbach i jego życiu z liczbami ale był po prostu naćpany. Nie znam państw chrześcijańskich ale widzę co się tworzy przy całej reszcie. Nie ma się z czego cieszyć

 28. JedynaDroga 29.08.2023 18:03

  @rozrabiaka

  Ta wspaniała monoteistyczna religia spowodowała najwięcej zła i ofiar w wśród ludzi w nowożytnej historii świata – to jest coś więcej niż tylko wiara. System zniewolenia który dotyka codziennie setki milionów ludzi, oczywiście wszystko zostało pokojowo i dobrowolnie wprowadzone. Zamiast zmienić zastany stan rzeczy ludzie będą dbać o swoje pseudo -zbawienie. Nawet przez myśl im nie przemknie, że mogą zmienić świat na lepsze. Do ludzi zaczyna docierać, że tysiące lat temu na Ziemii istniała jedna, wspólna cywilizacja, wyznająca jedną , solarną religię, posiadające świadomość swojego prawdziwego pochodzenia. Teraźniejsza próba wprowadzenia NWO- jeden wspólny, totalnie autorytarny, światowy rząd ( chodzą słuchy, że ich plany zostały już dwa razy zatrzymane ) jest plagiatem oraz obrazem widzianym w krzywym zwierciadle tego co juz było. Prawda leży pogrzebana pod naszymi stopami, dlatego jest tyle krzyku i tabu przy temacie zakazanej archeologii, tak jak w przypadku przytoczonego przeze mnie miejsca odnalezienia miejsca gdzie zostały przekazane tablice dekalogu przez niejakiego Pana Mojżesza- oszusta. Ci sami psychopaci którzy zniszczyli podwaliny startego świata są także opisani w biblii. Ich działania w postaci niezliczonych akcji ludobójczych pod przykrywką ” bożego planu ” . Chrześcijaństwo oraz pozostałe religie pełnią kluczową rolę w ich działaniach jako czynnik blokujący ludzi przed podjęciem bardziej drastycznych działań. Przecież trzeba zadbać o zbawienie oraz wytrzymać próbę, ponieważ ten świat ” jest szkołą i trzeba odrobić pewne lekcje ”

  Zachęcam do przeglądnięcia artykułu , porównania tego co ludziom wpaja się do głów w temacie półwyspu Synaj, przeczytania opisu biblijnego oraz zastanowienia się do jak wielkiego oszustwa tam doszło.

  https://archeologiabiblijna.wixsite.com/archeologiabiblijna/post/sensacyjne-odkrycie-g%C3%B3ry-synaj

  Ale uważaj ponieważ każda osoba krytykująca będzie odrazu wyzywana od gwałcicieli, morderców, satanistów 🙂 potępieniec podoba mi się, zajeżdża straszeniem jak w średniowieczu 😉

 29. MasaKalambura 29.08.2023 22:57

  Straszeniem? Średniowiecze? Przecież ty oficjalnie zanegowałeś zasady już kilkukrotnie tu wyliczone przeze mnie, zasady niepodważalne, w większości obecne we wszystkich kodeksach prawa, również kultur zupełnie z religiami monoteistycznymi nie związanych, Musisz mieć jakieś spore uszkodzenie umysłu. Ewentualnie żyjesz w potężnym grzechu (otwarcie łamiesz jedna z tych zasad nagminnie) i w ten sposób sam się przed sobą usprawiedliwiasz.

  Żyj tak i umieraj w grzechu. Nic mi do tego.

  Ale czy tego chcesz czy nie, dekalog wyznacza trzon etyki zdrowego człowieka. I kłamstwo zabijanie gwałt nienawiść do bliźniego i rabunek nigdy nie będzie czymś akceptowalnym w normalnym świecie. Nawet w ekstremalnych sytuacjach dla duszy będzie czymś wstrząsającym. I dokąd tego nie pojmiesz, jesteś stracony. A smierć to nie koniec.

  Ja tylko się zastanawiam, jakim naiwnym być musi człowiek wierzący złym duchom jak ty i to co przez ciebie działa. Złym duchom deklarującym otwarcie kłamstwo jako coś usprawiedliwionego. Coś używanego bez limitu.

  Przecież jakakolwiek obietnica przez takie pożałowaniem godne jednostki bedzie kłamstwem. A jakikolwiek zysk to ułuda. Droga straty i cierpienia.

 30. JedynaDroga 29.08.2023 23:24

  Cały czas nie odniosłeś się do góry Jabal al Lawz, dlaczego lokalizacja różni się od tej biblijnej i czemu ta sprawa została wyciszona ? Przecież jest to sensacja na skalę światową, młyn na wodę dla ludzi wierzących. Arabia Saudyjska jest bardzo ortodoksyjnym krajem , więc ujawnienie takiego znaleziska było by dla nich błogosławieństwem z punktu widzenia władz które wprowadziły tam zamordyzm. A tutaj cisza, zarówno ze strony władz kościoła katolickiego a także pozostałych odłamów. Cisza jak makiem zasiał, dlaczego tak się stało Maso ? Ludzie jeżdżą na pielgrzymki na grobu Jezusa, do Mekki . Scena przekazania dekalogu jest jedną z najważniejszych scen z księgi. Kk za to chętnie zajmuje się tematami politycznymi , czy wymachiwaniem flagą LGBT przez papieża.

  Czyli, że co Tesla który grzecznie zasugerował, że Mojżesz jest najprościej rzecz ujmując oszustem, a na którego się powołuję był opętany przez ” złe duchy ” i przybijał piątkę z szatanem zwodząc ludzi ? Przecież to właśnie ten człowiek obnażył jakim szarlatanem był Mojżesz i swoimi sztuczkami oszukał ludzi. Nieźle tam musiał balować przez 40 dni.

  Ty się brzydzisz słowem kłamstwo , a ja słowem tajemnica naturalna cechą człowieka jest zaciekawienie i dociekliwość. Jeżeli dostałem szansę zagłębienia się w dany temat to zrobię to z miłą chęcią, straszak w postaci szatana nie działa .

  Pominnąłeś też temat maksym delfickich która stoją na o wiele wyższym poziomie niż kamienne tablice, gdzie nie ma wyszczególnionych taki idiotyzmów jak zakaz kłamania 😉 tak to można małe dzieci straszyć.

  Człowiek rozumny nigdy nie składa obietnic , ponieważ czyn jest najlepszym wyznacznikiem jego intencji a nie przysięgi. Przysięganie na boga , czy biblię dopiero jest obłudą i to jaką. Jednocześnie też najprostszą formą manipulacji.

  Musisz żyć w bardzo specyficznych i sterylnych warunkach żeby utrzymać wszystkie boże przykazania w mocy.

 31. MasaKalambura 30.08.2023 10:56

  Przede wszystkim nie zamierzam z tobą wchodzić w polemikę.
  Co się tyczy Góry, jest w Biblii podana nazwa. Nie lokalizacja. Dzisiejsza góra Syjon i ta ostateczna, to moga być zupełnie dwie lokalizacje.

  Dla mnie nie byłoby to zaskoczeniem. Oprócz góry bowiem odnaleziono tam podobno (nie wiem na pewno, bo to wszystko tylko doniesienia medialne i nie mialem okazji tego weryfikować samemu). Dwa słupy z inskrypcjami hebrajskimi pozostawionymi podobno przez samego Salomona, który odnalazł ponoć oryginalne miejsce przejścia przez morze Czerwone, czy Sitowe, jak to jest w Biblii. Jeden jest po stronie Arabii Saudyjskiej, a drugi gdzieś w Etiopii lub Erytrei. Jeszcze ciekawsze są znaleziska pod wodą w tej okolicy. Ponoc znajdują się tam koralowce dokładnie w kształcie rydwanów faraona, co ma sugerować o ich tam zatonięciu. Wszystko to są bardzo ciekawe odkrycia. Czemu KK tego nie nagłaśnia. Nie mam pojęcia i nie obchodzi mnie to. Czemu niby by miało. Jak będę miał okazje to tam pojadę. Sama doniosłość Dekalogu mi wystarczy. A zmiana lokalizacji jego nie ma żadnego znaczenia. Dodaje koloru historii.

  Jak już wcześniej pisałem o Tesli pisze wielu oszołomów. Wkłada w jego usta wiele słów. Więcej w tym matactwa niż rzeczywistej treści. A ze mogło mu się coś wydawać, kiedy zafiksowany był na elektryczności, to i swe domysły mógł w te stronę nakierować. Niczego to nie zmienia. W szczególności dekalogu i jego genialności.

  O szatanach Mojżesza nie żartuj. Weź te swoje i je sobie wsadź.

  Tak sobie myślałem jakie szatany tobie każą te bzdury pisać. Ja obstawiałbym najczęstszy powód odchodzenia ludzi od czystości względem Dekalogu. Pożądanie i Cudzołóstwo. Jakiś rozwód albo zdrada, albo luźne podejście do seksualności i doboru partnerów. Może jakaś dewiacja seksualna, niebinarnosc bo o kleptomanię czy zabójstwo bym cie raczej nie posądzał. Za to grozi kryminał nawet w niewiernych Bogu Chinach. Żyjesz w grzechu i grzech usprawiedliwiasz. Ale zeby powazyc się na całość spektrum grzechu, to trochę przesada.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.