Ustawa „Aborcja to zabójstwo” trafiła do Sejmu

Opublikowano: 29.12.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1518

W Sejmie złożono prawie 150 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”.

Fundacja Życie i Rodzina poinformowała o zebraniu 100 tys. podpisów pod projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Przekonuje również, że projekt doprowadzi do wzmocnienia ochrony życia poprzez uniemożliwienie pomocnictwa w aborcji i aborcyjnej propagandy. „Blisko 150 tysięcy podpisów pod ustawą #Aborcjatozabojstwo! Wasz głos jest już w Sejmie. Teraz w ciągu trzech miesięcy ma się odbyć pierwsze czytanie projektu. Żegnamy aborterów, chcemy ścigania każdego, kto ułatwia i organizuje zabijanie dzieci!” – poinformowała fundacja Życie i Rodzina.

„28 grudnia w Święto Świętych Młodzianków Męczenników składamy w Sejmie ustawę obywatelską #AborcjaToZabójstwo. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy zbierali podpisy i podpisali projekt. Jesteście Państwo nadzieją dla bezbronnych maluchów, które są dziś bestialsko zabijane, bo organy ścigania wolą przymknąć oko na ten fakt” – podkreśliła Kaja Godek.

Projekt ustawy zakłada wprowadzenie zakazu publicznego propagowania możliwości przerwania ciąży na terenie kraju i poza jego granicami; publicznego nawoływania do przerwania ciąży na terenie kraju i poza jego granicami; publicznego informowania o możliwości przerwania ciąży na terenie kraju i poza jego granicami za wyjątkiem informowania o przypadkach wymienionych w art. 4a ust. 1.

Karze pozbawienia wolności podlegałby każdy, kto namawiałby do przerywania ciąży lub propagował taką możliwość.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: DoRzeczy.pl, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Rozumiem, że p. Kaja Godek chce brylować w mediach, licząc na oklaski i znalezienie się w centrum uwagi, ale zrównywanie zażywania tabletek wywołujących sztuczne poronienie z „bestialskimi zabójstwami” brzmi jak fanatyczna demagogia oderwana od rzeczywistości. Pani Kai Godek sugeruję skontaktować się z policjantami, aby dowiedzieć się, czym różni się zabójstwo „normalne” od „bestialskiego”, a także zapoznać się z definicją słowa „demonizacja”.

8

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. xmariox 29.12.2022 14:58

  Czyli PO wyborach liberalizacja.

 2. Stanlley 29.12.2022 15:37

  A ja na to patrzę inaczej – gdy robi się gorąco i rozjuszony byk chce już nadziać na rogi torreadora – to pokazuje się klauna który wkurza byka i odciąga od torreadora…. takim klaunem jest Kaja 😉 I hope you know what I mean….

 3. replikant3d 29.12.2022 16:22

  Chora kobieta i tyle…niech jej dadzą pod opiekę jakiegoś ciężko niepełnosprawnego którego ,,uratowała,, od aborcji…szybko się jej zwoje mózgowe wyprostują…

 4. Wolfman 29.12.2022 18:18

  Chyba jeszcze nie ma fabryk biorobotow. Jak to sobie Szweda wyobrażał. Wciaz muszą pozyskiwac nowych w naturalny sposób

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.