USA zepsuły stosunki z Rosją i resztą świata

Opublikowano: 25.08.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 546

Wiele krajów nie może znieść Ameryki, ona jest „jak wielki rozrabiaka, który zawsze przegrywa”, uważa kandydat na prezydenta z Partii Republikańskiej, Donald Trump.

To, co się teraz dzieje przy udziale USA i Rosji, jest bezsensowne, ale największym problemem dla Ameryki jest to, że kraj ma napięte stosunki ze wszystkimi innymi członkami społeczności międzynarodowej, powiedział amerykański magnat Donald Trump, który chce zostać kandydatem na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych z Partii Republikańskiej, w wywiadzie dla Fox News.

„To, co dzieje się teraz (w stosunkach między Rosją i USA — red.) jest bezsensowne. Putin nienawidzi Obamy, nie może go znieść i sądzę, że Obama pewnie też go nie znosi. Ale stosunki, które mamy z całym światem — nie tylko z Rosji — są straszne. Niesamowita sprawa: Chiny nie mogą nas znieść, ale są bogatsze od nas, Japonia… Nikt nas nie lubi, ale wszyscy nas wykorzystują. Jesteśmy jak wielki rozrabiaka, który zawsze przegrywa” — uważa Donald Trump.

Odpowiadając na pytanie prowadzącej o to, co kandydat republikanin myśli o porównywaniu go z Władimirem Putinem w amerykańskiej prasie, powiedział, że dogadałby się z prezydentem Rosji.

„Szczerze mówiąc myślę, że Putin jest osobą, z którą naprawdę bym się dogadał. Jestem za to mocno krytykowany. Budowałem wielkie przedsięwzięcie w Moskwie około 2 lata temu. Uważam, że miałbym dobre stosunki z Putinem” — powiedział Donald Trump.

Trump uważa, że z powodu problematycznych relacji ze Stanami Zjednoczonymi Rosja zwróciła się w stronę Chin i teraz „tych dwoje jest razem”. Według niego, „nigdy nie można pozwolić” na to, by te kraje połączyły się.

Według sondaży Trump wysunął się obecnie na czołowe miejsce wśród republikańskich kandydatów na prezydenta USA.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.