USA przyczyniły się do destabilizacji Macedonii

Opublikowano: 04.03.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 650

W czerwcu 2015 r. “The Voice of America” informował, że “Macedonia stała się głównym krajem tranzytowym dla tysięcy uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki i migrantów”.

W 2016 roku, oficjalny niemieckie media Deutsche Welle ogłosiły: “Macedonia była głównym punktem tranzytowym dla prawie 700 tysięcy imigrantów z Grecji zmierzających do Europy Zachodniej i Północnej przez tak zwany szlak bałkański. Od 2015 roku władze macedońskie kończą budowę nowego ogrodzenia z drutu kolczastego na granicy z Grecją.

Judicialwatch.org informuje: “Rząd USA po cichu wydał miliony dolarów do destabilizacji demokratycznie wybranego, centroprawicowego rządu w Macedonii przez zmowę z lewicowym miliarderem filantropem George Soros. Ambasador USA w Macedonii, Jess L. Baily, pracował za kulisami z Fundacją Soros Open Society transferując duże sumy aby zdestabilizować kraj. Ingerencja ambasadora USA w sprawy wewnętrzne Macedonii jest naruszeniem Wiedeńskiej Konwencji o stosunkach dyplomatycznych.”

Odnotowano szereg gwałtownych protestów w ostatnich miesiącach, które jak podejrzewają były koordynowane przez Fundację Sorosa Open Society za pośrednictwem organizacji pozarządowych finansowanych przez USA, podaje źródło. Niektórzy członkowie US Kongresu wyrazili zainteresowanie tą kwestią i domagają się odpowiedzi od ambasadora Baily, USAID i Departamentu Stanu.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.