USA planują przyszłe operacje wojskowe na Księżycu

Opublikowano: 09.07.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 1342

Nowy raport opublikowany przez Laboratorium Badawcze Sił Powietrznych USA zakłada, że Siły Kosmiczne USA muszą przygotować się na dzień, w którym Księżyc i przestrzeń wokół niego stanie się kolejną granicą wojskową.

Według raportu, amerykańskie siły kosmiczne muszą pracować nad teoretycznymi podstawami operacji w przestrzeni kosmicznej. Argumentem do tego mają być rządowe i prywatne programy kosmiczne.

Do tej pory, kwestie tego typu regulowały umowy z XX wieku, przy czym za najważniejsze porozumienie międzynarodowe w zakresie prawa kosmicznego, uważa się “Układ o zasadach działalności państw w zakresie badań i użytkowania przestrzeni kosmicznej łącznie z Księżycem i innymi ciałami niebieskimi” (zwany też w skrócie Traktatem o przestrzeni kosmicznej) z 1967 roku.

Do tej pory, dominowało przekonanie, że przestrzeń kosmiczna jako dobro wspólne, może być użytkowana tylko w celach pokojowych. Tego typu ruchy ze strony armii USA, wywołują więc zrozumiały niepokój. Z treścią raportu możecie zapoznać się TUTAJ.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 1,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. urartur 10.07.2021 07:08

  HAHAHA
  Nigdy na nim nie byli i nie będą. Stracili technologię pokonania sklepienia nieba – szkła karmana. Może niech zgłoszą się do Piccards-a to zbuduje im batyskaf aby nie utonęli :))

 2. urartur 12.07.2021 18:02

  Po drugie kosmos nie istnieje. Żyjemy w macierzy wodnej. Ludzie zostali zindoktrynowani. Kosmos to największa fikcja po Jezusie, na jaką daliśmy się nabrać. Żyjemy wewnątrz ziemi a wszechświaty są wewnętrzne. Większość ludzi nie ma pojęcia czym jest życie i gdzie żyjemy.

  Budzić się! Nie spać, zwiedzać!

  P.s. Co do waszych wymiarów 4d i 5d wymyślonych przez psychopatów i korporacje, tłumaczą się tym ze swojego ludobójstwa zawsze istniały wymiary, każdy z was przejawia się nawet do sześciu wcieleń jednocześnie – odkrył to Siergiej Łazariew. Nie wierzysz? Uciśnij tętnice szyjne, gdy zablokujesz dopływ krwi do mózgu – omdlejesz, a twa dusza odepnie się od ciała i przejawi się w najbliższym twym jednoczesnym wcieleniu. Możesz sobie zrobić test rzeczywistości.

 3. realista 13.07.2021 00:02

  jeśli naprawdę wierzysz w takie bzdury, to ty człowieku śpisz snem kamiennym…
  szkło karmana… co za głupoty… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.