USA nie badają UAF, czyli UFO

Opublikowano: 09.02.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2054

Mark Hulsey, były pilot F/A-18 Hornet, który w trakcie służby wojskowej doświadczył kilkunastu spotkań z obiektami sklasyfikowanymi jako UAP, stwierdził niedawno, że pomimo pompatycznych zapewnień, zjawiska tego typu nie są właściwie badane. Były wojskowy, podzielił się swoimi przemyśleniami na kanale Unidentified Aerial Phenomena.

Pilot jest szczególnie zaniepokojony brakiem nagrań radarowych i ujęć z kabin pilotów, które mogłyby zostać upublicznione, ale z jakiejś przyczyny są blokowane. Hulsey wierzy, że zbieranie i analizowanie wszystkich istotnych danych ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia zjawiska UAP, a rząd USA dąży do ukrywania istotnych szczegółów.

Trudno nie przyznać, że rzekoma zmiana podejścia w stosunku do niezidentyfikowanych obiektów latających, wydaje się jedynie iluzoryczna. Jedyne rzeczywiste materiały dowodzące istnieniu takich pojazdów zostały udostępnione w przecieku z 2019 roku, kiedy to w sieci pojawiły się klipy o nazwie GIMBAL, GO-FAST i FLIR.

Wypowiedzi innych pilotów, takich jak np. Alex Dietrich, sugerują istnienie wielu ukrywanych danych. Emerytowana komandor marynarki wojennej, na własne oczy widziała niezwykły obiekt przypominający cukierek „Tik-Tak”, który znalazł się w pobliżu statu USS Nimitz. W telewizji publicznej powiedziała o tym, że znajdujący się nieopodal okręt USS Princeton od kilku dni śledził podobne pojazdy. Co takiego stało się ze śladami po rzekomych obserwacjach z USS Princeton? Najwyraźniej zapadły się pod ziemię.

Ich istnienie tworzy zresztą pewien problem dla marynarki wojennej. Oznaczałoby to bowiem, że pomimo posiadania tej wiedzy, piloci nie zostali poinformowani o możliwym zagrożeniu ani też uzbrojeni na wypadek niebezpiecznej sytuacji. To z kolei może skłonić do wniosku, że amerykańska armia ma pełną świadomość tego, czyj pojazd znalazł się tak blisko ich niszczyciela. Czy można więc powiedzieć, że prowadzą oni jakiekolwiek śledztwo? Wygląda to raczej na tuszowanie własnej niekompetencji.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.