USA i Rosji nie skończy się amunicja?

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1896

Program „Musisz to wiedzieć!” z przeglądem niewygodnych politycznie informacji.

Autorstwo: Maciej Maciak
Źródło: YouTube.com

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 08.12.2022 13:37

    Brawo Maciek ruch dobrobytu i pokoju tak skrzykniesz Polaków do niestawienie się w wojsku .Neutralni Polacy nie biorą udziału w wojnie! Neutralni Polacy.naszymi wartościami jest pokój i dobrobyt.

  2. Fenix 08.12.2022 13:42

    Brawo Maciak Ruch dobrobytu i pokoju tak skrzykniesz Polaków do niestawienia się w wojsku .Neutralni Polacy nie biorą udziału w wojnie! Neutralni Polacy.naszymi wartościami są pokój i dobrobyt.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.