USA finansują projekty ws. UFO i tuneli podprzestrzennych

Opublikowano: 31.07.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2457

Nowe dokumenty wydane przez Defence Intelligence Agency w USA ujawniają, że amerykański rząd potajemnie finansuje badania dotyczące UFO, innych wymiarów, a także tuneli czasoprzestrzennych. Już w 2017 roku finansowanie badań nad życiem pozaziemskim zostało ujawnione przez dziennikarzy z “New York Times” i “Washington Post”.

Nowe dokumenty pochodzą od Stevena Aftergooda, dyrektora organizacji o nazwie Federation of American Scientists’ Project on Government Secrecy. Pliki zostały pozyskane za pośrednictwem ustawy o swobodzie informacji.

Niektóre projekty opisane w dokumentach nie zawierają prawie żadnych szczegółów, jednak główne projekty badawcze potwierdzają istnieje innych, pobocznych projektów.

Jednym z opisanych projektów jest „maskowanie rzeczywistości”, które rozpoczęło się od badań niemieckiego naukowca nad teoretycznymi technologiami maskowania. Richard Obousy, fizyk teoretyczny, kierował projektem dotyczącym tuneli czasoprzestrzennych i manipulacji dodatkowymi wymiarami.

Jest to jednak dopiero początek. Pozostałe dokumenty dotyczące tajnych projektów mają zostać ujawnione wkrótce przez Departament Obrony USA.

Autorstwo: B
Na podstawie: Futurism.com
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o