USA finansują projekty ws. UFO i tuneli podprzestrzennych

Opublikowano: 31.07.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2747

Nowe dokumenty wydane przez Defence Intelligence Agency w USA ujawniają, że amerykański rząd potajemnie finansuje badania dotyczące UFO, innych wymiarów, a także tuneli czasoprzestrzennych. Już w 2017 roku finansowanie badań nad życiem pozaziemskim zostało ujawnione przez dziennikarzy z “New York Times” i “Washington Post”.

Nowe dokumenty pochodzą od Stevena Aftergooda, dyrektora organizacji o nazwie Federation of American Scientists’ Project on Government Secrecy. Pliki zostały pozyskane za pośrednictwem ustawy o swobodzie informacji.

Niektóre projekty opisane w dokumentach nie zawierają prawie żadnych szczegółów, jednak główne projekty badawcze potwierdzają istnieje innych, pobocznych projektów.

Jednym z opisanych projektów jest „maskowanie rzeczywistości”, które rozpoczęło się od badań niemieckiego naukowca nad teoretycznymi technologiami maskowania. Richard Obousy, fizyk teoretyczny, kierował projektem dotyczącym tuneli czasoprzestrzennych i manipulacji dodatkowymi wymiarami.

Jest to jednak dopiero początek. Pozostałe dokumenty dotyczące tajnych projektów mają zostać ujawnione wkrótce przez Departament Obrony USA.

Autorstwo: B
Na podstawie: Futurism.com
Źródło: InneMedium.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 6 , średnia ocena wartości wpisu: 4,33 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.