USA chcą oddać Ukrainę Rosji?!

Opublikowano: 05.02.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne, Wideo

Liczba wyświetleń: 2615

Źródło: YouTube.com

11

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 05.02.2023 12:52

    No ja nie wiem skąd to zdiwienie. Po pierwsze Krym jako region autonomiczny z własnym parlamentem zagłosował za odłączeniem od UA, następnie w drodze powszechnego referendum zapytano ludzi czy również chcą się odłączyć – 96% zagłosowała na TAK. Referenda zoorgarganizowano w republikach Donieckiej i Ługańskiej – gdzie ludność opowiedziała się jednoznacznie za odłączeniem od UA. Natomiast USA jest krajem demokratycznym gdzie przedewszystkim i TYLKO liczy się wola ludu – nie mogli postąpić inaczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.