Urządzenie wytwarzające energię elektryczną z powietrza

Opublikowano: 29.01.2024 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3272

W tym artykule przyjrzymy się urządzeniu, o którym pisano w wydaniu „The American Indian Magazine” z 1919 roku. Mimo że informacje o nim są raczej nieznane, warto przyjrzeć się temu wynalazkowi, który zadziwił naukowców swoim działaniem. Urządzenie to było przedmiotem licznych testów i badań, aby upewnić się co do jego autentyczności.

Pierwsze wzmianki o tym urządzeniu pochodzą z artykułu w „The American Indian Magazine”, który opisywał niezwykłe osiągnięcia pewnego Indianina. Według opisu Indianin miał odkryć urządzenie, które miało zdolność do przemieniania energii w czystą elektryczność. Niezwykle zdolne urządzenie miało być łatwe do użytku i miało potencjał dla rewolucji w dziedzinie energetyki.

Po opublikowaniu artykułu wiele osób zaczęło interesować się tym wynalazkiem. W celu potwierdzenia jego autentyczności, naukowcy i inżynierowie przeprowadzili liczne badania i testy. Wyniki były zaskakujące, ponieważ urządzenie działało tak, jak zostało opisane.

Przez wiele lat naukowcy starali się zgłębić tajemnicę działania tego urządzenia. Wielu sugerowało, że opierało się ono na zasadzie konwersji energii magnetycznej lub kinetycznej w czystą elektryczność. Inni twierdzili, że mogło to być wynikiem wykorzystania nieznanych dotychczas naukom sił natury.

Niezależnie od tego, jak działało to urządzenie, jego potencjał był nieoceniony. Mogło ono zapewnić źródło czystej energii, niezależnie od zasobów naturalnych oraz dlatego mogło stać się kluczowym elementem przyszłej energetyki. Obietnice tej technologii były ogromne, jednak jak dotąd nie zostały one w pełni zrealizowane.

Niestety, po 1919 roku informacje na temat tego urządzenia zniknęły. Nie było więcej wzmianek ani informacji na ten temat w późniejszych latach. Nieznane są przyczyny, dla których ten wynalazek nie zdobył większej popularności. Czy wynalezienie tego urządzenia to był tylko zbieg okoliczności? Czy może odnalezienie tej technologii było dla ludzkości zbyt wcześnie?

Niektórzy spekulują, że korporacje energetyczne mogły mieć swój udział w utajnieniu tej technologii, aby chronić własne interesy. Inni uważają, że naukowcy nie byli w stanie zrozumieć całkowicie działania tego urządzenia i dlatego stracili zainteresowanie jego dalszym badaniem.

Dziś, wiele lat po pierwszych opisach tego urządzenia, trudno jest ocenić jego prawdziwą wartość i możliwości. Może to być tylko kolejny wzniosły wymysł, który nie miał takiego potencjału, jak się początkowo zakładało. Możliwe jest również, że informacje na ten temat zostały utajnione i nigdy nie ujrzą światła dziennego.

Wielu naukowców i inżynierów wciąż poszukuje nowych źródeł energii, które nie tylko będą czyste, ale również dostępne dla wszystkich. Urządzenie opisane w artykule z 1919 roku pokazuje, że od dawna marzymy o takiej technologii i wierzymy w jej potencjał.

Urządzenie opisane w artykule z 1919 roku wywołało duże zainteresowanie naukowców i inżynierów. Jego potencjał do przemiany energii w czystą elektryczność był obiecujący, jednak po latach utknęło w zapomnieniu.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Kazma 29.01.2024 18:49

  Darmowa energia i jej praktycznie nieograniczone ilości dla każdego człowieka, to byłaby prawdopodobnie największa rewolucja w dziejach ludzkości, która całkowicie wywróciłaby obecny (nie)porządek świata i szybko diametralnie odmieniła naszą cywilizację. Zapewne istnieją techniki jej uzyskiwania, ale nigdy nie zostaną dopuszczone do powszechnego używania przez ciemne siły rządzące światem, które zdają się żywić cierpieniem, nieszczęściem ludzkim itd.

 2. Katana 29.01.2024 18:54

  “Niektórzy spekulują, że korporacje energetyczne mogły mieć swój udział w utajnieniu tej technologii, aby chronić własne interesy. Inni uważają, że naukowcy nie byli w stanie zrozumieć całkowicie działania tego urządzenia i dlatego stracili zainteresowanie jego dalszym badaniem.”

  Nie kumam… Urządzenie miało jakieś “bezobjawowe części”…
  Zdecydowywuję się na tę pierwszą opcję.

 3. replikant3d 29.01.2024 19:18

  Tesla też opracował taki generator. I działał fenomenalnie. Ale patenty zostały przejęte i utajnione przez USA. Mason Edison stawał na głowie by uwalić Teslę.

 4. kufel10 29.01.2024 21:28

  P.dolenie o szopenie, macie fora o orgonie, tam robią te banieczki i nikomu się to jeszcze nie udało. Podobnie umarło HHO. Podobnie cwaniaczki od płaskiej ziemi, dowodów brak. Dobrze się zarabia na ludzkiej głupocie lemingo-kredyciarzy: organizujesz szkolenia, sprzedajesz koszulki, bierzesz dotacje, piszesz skrypty (bo to nie książki tylko stek bzdur), gromadzisz jak korwin-mikke bandę oszołomów wokół i żyjesz jak pączek w maśle na ich koszt.

 5. Wolfman 30.01.2024 09:25

  Kufel , ale w tym momencie porownujesz bzdury do śmierci mld-ow i ich nieograniczonych zarobkach na energii. Jesli bylbym jednym z nich to bym zakopal wynalzki dajace darmową energię kilka km pod ziemię razem z wynalazcami

 6. rici 30.01.2024 11:22

  Ogladalem zdjecia tego urzadzenia. Podobne do tych ktore budowal Tesla.
  Piramidy to rowniez potezne elektrownie. Specjalne zdjecia ukazuja jak energia z wierzcholka piramid plynie w gore.
  Ale to wszystko jest za darmo, wiec nikt na tym nie zarobi, a jak nikt nie zarobi to trzeba ukryc lub zniszczyc.
  Zreszta wszystko co niewygodne, jest ukrywane lub niszczone.

 7. Siberian Husky Dog 30.01.2024 20:19

  Wyobrażacie sobie Państwo, w jakim miejscu byłaby nauka i postęp technologiczny świata, gdyby ministrem edukacji młodego Alberta Einsteina była ….Nowacka?

 8. Denisrozrabiaka 30.01.2024 20:29

  Jaki wkład ma Einstein w budowę telefonu komórkowego? Ja myślę, że naukowcy na całym świecie zastanawiają się jak 35 milionowy naród w Europie żyje bez rodzimego przemysłu. Nazywają to “cudem gospodarczym”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.