Upadek wolności słowa na Ukrainie

Opublikowano: 30.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Wideo

Liczba wyświetleń: 1789

Lista tematów: Polska zagrożona (01:09), ukraińskim mediom zakazano rozważać planów możliwych scenariuszy wojennych (07:24), napięcie z powodu NordStream 2 (10:44), potęga Polski (13:49).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. sanchop 30.03.2023 14:07

  Miałem więcej napisać ale skrócę to do tego, że program należy oglądać z prędkością 1.5x . Brak wniosków, przyczyn. A temat na końcu o potędze, tak jak zawsze pogłaskaj, pochwal a będą się bić do upadłego, ja w to nie wejdę, a ty?

 2. sanchop 31.03.2023 07:26

  Dzieje się to, że rok temu ukraina miała ok 2600 czołgów, a pół roku temu polska, wysłała 270 własnych, bezkosztownie czołgów na Ukrainę ze swojego bogatego arsenału (600 szt). Również dzieje się to, że Ukraińcy mieli 3 x więcej wojska a ich ofensywa skończyła się tym, że Rosjanie zajęli ogromne tereny. I co? Putin ma raka od 20 lat, armia rosyjska jest w rozsypce, a Polacy mają wyrzucić 300 tysięcy żołnierzy na rzeź, tak jak to robią teraz ukraincy.

 3. Stanlley 31.03.2023 10:01

  Po raz kolejny Podstawka pokazuje że kompletnie nie zna tematu. Wolności słowa na UA nigdy nie była. Za Janukowycza i początek Poroszenki był proprostu mniejszy zamordyzm. 1.5 roku temu zaginęła studentka po wpisie o zbrodni w Odessie – nazistowsko-ukraińskie bojówki spaliły 300 osób w budynku Związków Zawodowych. Wypuszczanie zbrodniarzy z Batalionu tornado który porywał ludzi i co dziwne – członkowie zostali skazani prawomocnymi wyrokami sądu ukraińskiego! Wybryki – jak zawody, narodowe dykrando – laureatka została ubrana w koszulkę “Im więcej zabijemy rosjan tym mniej ich będą musiały zabijać nasze dzieci”.

  normalnie oaza wolności!

 4. sanchop 31.03.2023 15:52

  Stanllley, sam widzisz ile tu można przytaczać przykładów. Dodam, że przed 2014 to był dla nas bardzo fajny przyjazny choć biedny kraj…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.