Unie Europejska realizacją planów Hitlera?

Opublikowano: 21.04.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 499

W Wielkiej Brytanii ukazała się właśnie książka, która dowodzi, że stworzenie Unii Europejskiej w jej obecnej formie, czyli zmierzającej do federalizacji, to droga do spełnienia planów Adolfa Hitlera.

Książka pod tytułem “UE: Prawda na temat Czwartej Rzeszy: Jak Adolf Hitler wygrał Drugą Wojnę Światową” została napisana przez parę autorów Daniela J. Beddowesa i Falvio Cipolliniego. Dowodzą oni, że gdy zada się fundamentalne pytanie, czyli kto zyskuje na Unii Europejskiej to wychodzi na to, że Niemcy.

Ich zdaniem to nie jest przypadek, że okoliczne narody biednieją, a Niemcy wciąż się bogacą. Prowadzi ich to do intrygującego wniosku – ci, którzy myślą, że wygrali wojnę w istocie ją przegrali i nagle obudziliśmy się w Czwartej Rzeszy.

Swój wywód na temat pierwocin UE zaczynają od Napoleona, który miał rzekomo inspirować Hitlera do stworzenia federacji na kształt USA, ale z wiodącą rolą Berlina. To wymarzone państwo miało powstać po wygranej przez Niemcy wojnie i powstało, ale już bez Hitlera.

Autorzy dowodzą, że kiedyś można było podejrzewać zbytnią korelację realizowanych planów z tymi założonymi jeszcze przez Nazistów, ale ich zdaniem jasne stało się to w momencie gdy o federalizacji UE zaczęła mówić Viviane Reading, wiceszefowa Komisji Europejskiej. Jak twierdzą celem jest stworzenie Stanów Zjednoczonych Europy, a tak zwana UE to tylko etap pośredni.

Zdaniem autorów publikacji próby normowania każdej dziedziny życia jakie widzimy na co dzień w postaci kolejnych opresyjnych dyrektyw zmuszających ludzi do coraz większych absurdów, takich jak kupowanie rzekomo ekologicznych świetlówek niszczących wzrok i pełnych rtęci i elektroniki.

Unia Europejska jeszcze bardziej rozwinęła pierwotne formy “wspólnej polityki rolnej”, która za III Rzeszy sprowadzała się raczej do odgórnego planowania kto, gdzie i co ma produkować dany “bauer’. Obecnie rozmaite kwoty mleczne, limity połowów są twórczym rozwinięciem tych idei z lat 1930.

Warto nadmienić, że w Wielkiej Brytanii cyklicznie pojawiają się głosy, wedle których Unia Europejska jest przystankiem w planie Niemiec na opanowanie całej Europy.

Na podstawie: www.express.co.uk
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

20 komentarzy

 1. agama 21.04.2014 08:39

  w innym wcieleniu Hitler był Napoleonem, kim jest teraz?

 2. antyninas 21.04.2014 08:49

  plan hitlera czy nie hitlera jedno jest pewne. centralizacja władzy w podszytej pseudodemokracją dyktaturze. Bo co z tego ze kazde państwo ma swoich przedstawicieli w parlamencie jak nie każdy głos równy w tym kolesiostwie ( nie chodzi mi o głosowania)

 3. kudlaty72 21.04.2014 08:54

  Ideologiczne ramy Unii Europejskiej sięgają 1940 roku, kiedy to główni nazistowscy ekonomiści i naukowcy przedstawił plan dla jednolitej europejskiej wspólnoty gospodarczej, plan działań który został uruchomiony po zakończeniu drugiej wojny światowej.
  W roku 1940 minister propagandy Joseph Goebbels zarządził utworzenie „zjednoczenie/unifikację gospodarczą Europy”, wierząc, że „w ciągu pięćdziesięciu lat” [ludzie] nie będą już myśleć w kategoriach państw. „. I tak 53 lata później Unia Europejska w jej obecnej formie została ustanowiona.
  W artykule Daily Mail, Adam Lebor ujawnia, jak odkrył w raporcie “US Military Intelligence EW-Pa 128”, znanym również pod nazwą “The Red House Report”, szczegóły opisujące, jak najważniejsi naziści potajemnie spotkali się w hotelu Maison Rouge w Strasburgu w dniu 10 sierpnia 1944 r. Niemcy wiedząc, że są na krawędzi klęski militarnej, tworzą plan budowy Czwartej Rzeszy – paneuropejskiego imperium gospodarczego opierającego się na wspólnym rynku europejskim.
  Główni nazistowscy przemysłowcy dostali rozkazy od SS Obergruppenführera dr Scheida do utworzenia spółek zależnych, które były by frontem niemieckim za granicą w celu osiągnięcia penetracji gospodarczej i stworzeniu podstawy do ponownego objawienia się partii nazistowskiej.
  „Trzecia Rzesza została pokonana militarnie, ale potężni nazistowscy bankierzy, przemysłowcy i urzędnicy służby cywilnej, odrodzą się jako demokraci, by wkrótce przewodzić w nowych Niemczech Zachodnich. Tam wypracowali nowy cel: Europejska integracja gospodarcza i polityczna ”
  Bogaci przemysłowcy tacy jak nazista Alfried Krupp właściciel “Krupp Industries” i Friedrich Flick, jak również spółki fronty/zależne takie jak BMW, Siemens i Volkswagen, zostały powołane do realizacji zadania budowy nowego paneuropejskiego imperium. Według historyka dr Michaela Pinto-Duschinskyego, doradcy byłych żydowskich robotników przymusowych, „Po pokonaniu Hitlera, dla wielu czołowych postaci przemysłowych działających w kręgach nazistowskiego reżimu, Europa stała się przykrywką dla realizacji niemieckich interesów narodowych… Ciągłość gospodarki Niemiec w powojennej Europie jest uderzająca. Niektóre z wiodących postaci w nazistowskiej gospodarce stały się wiodącymi producentami z Unii Europejskiej. ”
  Hermann Abs- Bankier, który dołączył do zarządu Deutsche Bank w czasach „nazistów, także siedział w radzie nadzorczej IG Farben, firmie, która produkowała Zyklon B gaz stosowany do zabijania ofiar obozu koncentracyjnego. „Abs został powołany do redystrybucji środków planu Marshalla – funduszy odbudowy – w przemyśle niemieckim. W 1948 roku był odpowiedzialny za efektywne ożywienie gospodarcze w Niemczech „.
  „Przede wszystkim, Abs został również członkiem Europejskiej Ligi Współpracy Gospodarczej, elitarnej intelektualnej grupy nacisku, założonej w 1946 roku. Liga była dedykowana do ustanowienia wspólnego europejskiego rynku, prekursora Unii Europejskiej. ”
  Europejska Liga Współpracy Gospodarczej opracowała strategie na rzecz integracji europejskiej, która jest niemalże wierną kopią zaproponowanych wcześniej nazistowskich rozwiązań.
  I wreszcie w marcu 1957r. zostają podpisane Traktaty Rzymskie .Pełna nazwa pierwszego z dokumentów brzmi: Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Czyli początek tego co dziś znamy jako Unię Europejską. Ze strony Niemiec Traktat podpisują Konrad Adenauer oraz Walter Hallstein. Konrad Adenauer ówczesny Kanclerz Niemiec mianował na szefa Urzędu Kanclerza Hansa Globke współautora Norymberskich Ustaw Rasowych, zbrodniarza wojennego nr 101 na liście aliantów, wspólnika Stuckarta, członka konferencji w Wannsee. Drugi uczestnik jest równie ciekawy. W. Hallstein autor referatu o jedności prawnej w „Wielkich Niemczech”, ustawy o ochronie niemieckiej krwi i niemieckiego honoru w okupowanych obszarach. Pan Hallstein został pierwszym komisarzem UE. Po upływie 10 lat Hallstein i Wurster( szef zakładu przemysłowego IG. Aushwitz) już w lipcu 1969 roku propagują Stany Zjednoczone Europy (komitet akcyjny dla Stanów Zjednoczonych Europy).
  Biuro polityczne tej grupy interesów w powojennej Europie czyli Komisja Europejska zawędrowało do Brukseli, aby nie wywoływać brzydkich skojarzeń naziści – ludzie I.G.Farben.
  Kolejnym z głównych architektów brukselskiej UE był C.F Ophuels. W 1946 roku kwestionariusz akcji denazyfikacji aliantów odkrywa, że Ophuels był członkiem partii nazistowskiej NSDAP, z numerem członkowskim 399061 (dokument A). Ophuels był czołowym biegłym sądowym sądu patentowego we Frankfurcie, mieście głównej siedziby IG.Farben. Ophuels podpisuje główne statuty Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, czyli najwyższego organu prawa dzisiejszej UE.
  Naziści zabijali ludzi, którzy opowiadali się przeciwko III Rzeszy, UE wprowadziła całkowicie bardziej wydajne rozwiązanie – po prostu zabijając wolności słowa.
  W 1999 r. wg orzeczenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (sprawa 274/99), jest nielegalnym krytykować UE, a UE jest w trakcie misji do zakazania wszelkich partii politycznych, które nie idą na rękę Europejskiemu federalnemu superpaństwu.
  Większość osób posiadających władzę w Unii Europejskiej nie jest z pewnością nazistami, a nawet, prawdopodobnie uważają się za liberałów lojalnie pracując dla „większego dobra”. Jednak Unia Europejska ze swej natury jest totalitarna, ponieważ dąży do dezintegracji rządów krajowych, odpowiedzialnych przed swymi wyborcami oraz centralizację władzy w rękach ponadnarodowych syjonistycznych podmiotów, które przed nikim nie odpowiadają. Unia także ma na celu usunięcie wolności słowa dla każdego, kto krytykuje jej program.
  Fakt, że UE jest pomysłem głównych nazistowskich ekonomistów i przemysłowców, i została sformułowana jako sposób na zachowanie dyktatorskiej władzy, co następnie wcielał w życie były hitlerowski działacz pod patronatem grupy Bilderberg w 1955 roku, udowadnia, że cały system Unii Europejskiej wykiełkował na dorobku totalitaryzmu.

 4. StanSad 21.04.2014 13:27

  @kudlaty72 – taki długi wywód, tylko po to by na końcu wyszło, że cały ten misternie utkany konstrukt ma tylko pozór prawdy i jest jedną wielką bzdurą: kryptonaziści pracujący na rzecz ponadnarodowych syjonistycznych podmiotów. Naziści świadomie i z własnej woli realizujący plany Żydów? Ojoj. Już dawno się tak nie ubawiłem. Gdzie tu logika? Gdzie choćby cień sensu i prawdopodobieństwa? Ukrycie śmierdzącego i dymiącego kłamstwa pod górą cząstkowych prawd nie sprawi, że to co napisałeś nie będzie fałszem.

 5. cetes 21.04.2014 14:48

  W roku 1915, a więc w czasie trwania wojny, nazwanej później IWŚ, ówczesny rząd kajzerowskich Niemiec opracował memorandum, w którym wyznaczył cele, jakie chcą osiągnąć po wygranej wojnie.
  Były to m.in. likwidacja Austro-Węgier, osłabienie Francji oraz otoczenie Niemiec państwami pozornie niepodległymi, których gospodarki miały być uzupełniającymi dla gospodarki niemieckiej.
  Niemcy wojnę przegrały, poniosły straty terytorialne, ale ze swoich planów nie zrezygnowały i próbowały go wcielić w życie rozpoczynając IIWŚ. Ponowna porażka, ponowne straty terytorialne, ale przyjrzyjcie się obecnej organizacji gospodarki europejskiej: mają to, co chciały uzyskać w IWŚ.
  Jeszcze nie całkowicie, bo w ich ówczesnych planach nie było miejsca dla Polski, ale przewidywali utworzenie na terenach byłego zaboru rosyjskiego utworzenie kadłubowego państwa Judeopolonia.
  W okresie II RP myśl tą podniosły środowiska żydowskie, proponując Polsce utworzenie na ziemiach na wschód od Bugu autonomii żydowskiej, rządzonej prze żydów wg Talmudu, a polskie władze centralne miałyby monopol jedynie na prowadzenie polityki zagranicznej i posiadanie armii.
  Nie zapominajmy również, że rody Rothschildów zostały stworzone przez synów niemieckiego bankiera żydowskiego Baumanna i główny pień tej grupy rodzin cały czas pozostał w Niemczech.
  A hitlerowcy nie wszystkich żydów traktowali jednakowo.

 6. Hassasin 21.04.2014 16:14

  Prawdopodobnie całym tym bajzlem (NWO,UE itp) zarządza papiórek(władza duchowa) (biały czy czarny czyt. Watykan…kontynuacja…Cesarstwa Rzymskiego ) wespół z nazistami po przez BIS (Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei (kontynuacja Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego) …ober bank banków centralnych ,zakładany przez nazistów…dla złota wyciągniętego ,,z zębów,, w obozach koncentracyjnych ) (władza materialna).. a żydzi są wykorzystywani jako sprawni administratorzy .

 7. Rozbi 21.04.2014 19:47

  kudlaty72 – to że Unia jest totalitarna to fakt – to że była założona przez nazistów – to chyba tylko teoria.

  Natomiast dziękuję Ci bardzo za informację o sprawie Europejskiego Trybunału sprawiedliwości 274/99 troche poszperałem – przeczytałem pół wyroku – drugie pół musze odłożyć na później – słaba znajomośc języka .
  Bardzo ciekawa sytuacja i ważna informacja – nie wiedziałem że członkowie komisji europejskiej są cenzurowani.

  Dzięki za info.

 8. Anna Teresa 21.04.2014 22:40

  Europa jest totalitarna bo takie były założenia jej powstania
  Najważniejszym “bohaterem ” jest tutaj niewątpliwie nazistowski prof. prawa nijaki pan Water Hallstein to on kierował pracami pisaniem prawa dla podbitych przez faszystów krajów Europy.
  Prawo to miało zagwarantować IG Farben władze nad surowcami i dostęp do taniej siły roboczej
  ochronę niemieckich patentów
  Hallstein wygłosił sławne propagandowe przemówienie w styczniu 1939 w Rostoku
  WIELKIE NIEMCY JAKO PODMIOT PRAWA
  Rządy faszystów miały opierać się na dyrektywach i rozporządzeniach,wszystko miało być opisane
  i podporządkowane interierom przemysłu niemieckiego kartelom a teraz korporacjom.

  Po wojnie kierował on pracami jednoczenia Europy krok po kroku
  aby zostać na końcu przewodniczącym Komisji Europejskiej.
  Wszystko co Faszyści chcieli osiągną czołgami samolotami bombowymi… agresją
  zostało przez nich osiągnięte małymi kroczkami … prawem

 9. Hassasin 22.04.2014 06:45

  O ile można wkleić , to bardzo niepoprawny politycznie tekst, na temat roli Polski w przyszłej Europie :
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Dlaczego-Kaczynski-musial-zginac-czyli-jak-Obama-sprzedal-Polske

 10. adambiernacki 22.04.2014 09:41

  Może jest to Watykan (niewątpliwie siedziba zła) czy niemieccy nadludzie albo też inni “boscy” i “wybrani”, którzy przy pomocy socjotechniki i populizmów opatrzonych symbolami mamią masy? Może to sierpomłotowa rozpędzona dzicz niepojętna? Może to powstanie feudałów?

  Pieniądz to złota sieć, przed którą ostrzegali nasi przodkowie. Kto posiada kontrolę nad pieniądzem kontroluje ławice miotające się to w lewo to w prawo wie bowiem, że tak zachowuje się ławica w sieci. Zaraz jak się uwolniły rybki z sieci w pięknej i mądrej moim zdaniem animacji “Gdzie jest Nemo?”? “Płyńmy w dół!”. Można też być jak Dory: “Mówi się trudno i płynie się dalej”:-)

 11. skyhigh 22.04.2014 10:07

  zeby kazdy w europie, ba, na Swiecie mogl zyc jak niemcy, w takim porządku, z takim prawem, z takim socjalem, szansami na prace i płacę i autostradami to by było coś !!! Skąd wiec te niepokoje ?

 12. dagome12345 22.04.2014 13:39

  @ skyhigh

  Czemu zakładasz ,że Niemcy chcą dla wszystkich tego samego ?

  Gdyby naprawdę jakimś sposobem wygrali militarnie, w otwartym konflikcie II wojnę światową to gwarantuje ci ,że obecnie max co byś miał to legowisko z słomy obok krowy w oborze ( bo był byś tańszy w “obsłudze”niż zautomatyzowana dojarka ) . Twoja kobieta była by seks zabawką niemieckiego pana oraz inkubatorem wypluwającym nowych polskich niewolników . I to byłby BARDZO optymistyczny scenariusz !

  Autostrady , socjal , prawo i wizje dobrej pracy były by dla rasy panów, a nie polskich niewolników …..

 13. Hassasin 22.04.2014 13:42

  @skyhigh ….żeby tak było, czyli dostanie centrum, muszą istnieć tzw. peryferia, i Polska pełni taką rolę. Dwa, nie uważam za ,,oczywistą oczywistość,, że po jakiejkolwiek aneksji będziemy równoprawnymi członkami wspólnoty niemieckiej. Już raz to przerabialiśmy i przypadła Nam rola untermenschów .

 14. skyhigh 22.04.2014 14:38

  ale dyrdymały, są liderem i koniec a to że inni nie sa to czyja to wina ?? Zrabowane majątki na pewno pomogły w zdobyciu tej pozycji ale to nie jedyna przyczyna tego stanu, pytanie czyja wina, ze w polsce mamy taki syf, no chyba, ze w naszym sejmie siedza od czasu I wojny sami niemcy

 15. dagome12345 22.04.2014 15:38

  @skyhigh

  Przypomnę tekst z mojego ulubionego filmu “Kariera Nikosia Dyzmy” “”” W nich kasę pompowali przez 50 lat , a w nas Marksa i Lenina i jak mamy z nimi konkurować “””.

  Układ sił ekonomicznych kształtował się do obecnego stanu przez ostatnie 200 lat , a nie przez ostatnie kilka dekad . Zrabowane majątki to tylko ułamek tego co było “wkładane” w Niemcy . Do chwili obecnej polityka monetarna , geopolityczna, światowych mocarstw ustawiła świat tak, a nie inaczej . Naprawdę niedorzeczny jest tok myślenia , że w obecnym świecie da się stworzyć silną gospodarkę będąc wyalienowanym, skrupulatnie pracującym społeczeństwem 🙂

  Niestety przegraliśmy nasz kraj w 1772 roku ( a przyczyn tej daty trzeba szukać jeszcze 100 lat wstecz) i choć byśmy mieli najznakomitszy plan gospodarczy, pracowali po 16 godzin dziennie, znaleźli nagle wielkie pokłady ropy i gazu na naszym terytorium, nigdy nie dorównamy Niemcom , Anglii czy Francji , z prostej przyczyny, bo te kraje na to nie pozwolą .

 16. adambiernacki 23.04.2014 08:29

  dagome12345 – mała poprawka. Wielkie pokłady ropy i gazu na naszym terenie są tylko nie wolno ich wydobywać, poszukiwać a nawet mówić o tym:-)

 17. dagome12345 23.04.2014 09:06

  @adambiernacki

  Ironizujesz mój wpis, pisząc o tych wielkich pokładach ropy i gazu , o których nie można mówić ?
  Jeśli nie, to proszę o podanie jakichkolwiek namiarów na takie informacje .
  Będę wdzięczny : )

 18. adambiernacki 23.04.2014 13:27

  dagome12345 – Ja mam informacje dzięki wojskowej rodzinie. O zaczopowanych odwiertach nie szlyszał a? O płonących rurach? To niech się dowie:-) Skoro wystarczy otworzyć ynterneta żeby znaleźć to:

  http://forsal.pl/artykuly/729280,ropa-z-lupkow-w-polsce-zielona-gora-gaz-lupkowy-zloza-surowce.html

  czy to:
  http://www.geologia.edu.pl/ropa-naftowa.php
  lub to:

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ropa-pod-nowa-sola-polska-drugim-kuwejtem_360976.html

  Karlino…itd….

 19. Gylhyrst 23.04.2014 14:31

  @adambiernacki – wydobycie gazu łupkowego obecnymi metodami to jak pozyskiwanie drewna z gałęzi na której się siedzi. USA już płaci za to cenę. Protesty ludzi nie biorą się znikąd, ludzie faktycznie doświadczają skutków ubocznych, które w dalszej perspektywie mogą okazać się bardziej katastrofalne niż chwilowy zysk. Jeśli jest inaczej, niech mnie ktoś poprawi podając konkretne argumenty. Pozdrawiam

 20. kudlaty72 23.04.2014 23:02

  @StanSad widzisz kolego,brak podstawowej wiedzy historycznej czyni z ciebie ignoranta.Doucz się to pogadamy.
  @Rozbi-proszę bardzo.To nie teoria tylko fakty!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.