UNESCO promuje seksualizację dzieci

Opublikowano: 04.08.2018 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1580

Organizacja Narodów Zjednoczonych opublikowała nowe “kompleksowe” wytyczne dotyczące seksu dla szkół, biorąc pod uwagę wskazówki z Planned Parenthood, aby pomóc nauczycielom w nauczaniu przedszkolaków na temat ideologii i praktyk LGBTQIA+.

Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Edukacji, Nauki i Kultury (UNESCO) zredagowała i zmieniła swój dokument “Comprehensive Sexuality Education” (CSE) z 2009 r., kładąc nacisk na antykoncepcję. Gazeta “New American” nazwała te działania “pełnoprawnym atakiem na prawa rodzicielskie i tradycyjną moralność”, który “może zniszczyć całe pokolenie młodych ludzi”.

Pomimo sprzeciwu różnych państw członkowskich, dokument “International Technical Guidance on Sexuality Education” poszedł o krok dalej promując aborcję, indoktrynując już 5-letnie dzieci by popierały aborcję, homoseksualizm, transgenderyzm i prokreację.

Krytycy twierdzą, że te seksistowskie normy seksualizują dzieci już w przedszkolu popierając masturbację, aborcję, dezorientację płciową, homoseksualizm, homoseksualne rodzicielstwo, antykoncepcję i seks przedmałżeński.

“Comprehensive Sexuality Education” CSE (pl. Wszechstronna edukacja seksualna) to radykalne, drastyczne, seksualne i oparte na przyjemności podejście do edukacji seksualnej, które promuje rozwiązłość, aborcję oraz różnorodne praktyki seksualne tłumacząc je małym dzieciom”, powiedziała prezes Family Watch International, Sharon Slater. “To jest frontalny atak na zdrowie i niewinność dzieci na świecie przez najbardziej wpływowe i dobrze finansowane instytucje”.

Utajony motyw UNESCO nauczania na temat ptaszków i pszczółek szybko staje się jasny. CSE wyznaje pogląd, że “seksualność”, a zatem i edukacja seksualna, muszą obejmować “tożsamość płciową” (transgenderyzm), “orientację seksualną” (homoseksualizm) i “przyjemność” (akty seksualne). Wytyczne obejmują “szersze aspekty relacji i niebezpieczeństwa”, w tym “nierówności płci i siły”, “orientację seksualną” i “tożsamość płciową”.

Podane cele dydaktyki UNESCO dla pięcioletnich przedszkolaków obejmują:

– wraz z zapamiętywaniem piosenki ABC, chłopcy będą mogli “opisać” nietradycyjne rodziny, takie jak lesbijki wychowujące dziecko lub dwóch (lub więcej) homoseksualnych mężczyzn jako rodziców;

– małe dziewczynki będą w stanie “określić płeć i płeć biologiczną i opisać czym się różnią”;

– rozpoznając płeć jako zwykły konstrukt społeczny, szkraby będą werbalnie “zastanawiać się nad tym, co myślą o swojej (własnej) biologicznej płci”;

– pięciolatki będą “wyrażać szacunek” dla homoseksualnego rodzicielstwa, zgodnie z maksymą: “Wszyscy ludzie powinni móc kochać, kogo chcą”;

– dzieci będą szukać “zaufanych dorosłych” – innych niż ich rodzice – aby dowiedzieć się “o sobie, swoich uczuciach i ciałach”.

Podane cele dla dziewięcioletnich uczniów klas trzecich w dyktacie UNESCO obejmują:

– wraz z zapamiętywaniem tabel czasu młodzi chłopcy i dziewczęta muszą być nauczani, że tradycyjne męskie i kobiece natury są szkodliwe, “stereotypy związane z rolą płci”, które przyczyniają się do przemocy;

– Podobnie jak pięciolatki, dzieci w wieku dziewięciu lat muszą być w stanie “wyjaśnić, w jaki sposób tożsamość płciowa może nie pasować do ich płci biologicznej”.

– chłopcy przed dojrzewaniem muszą “demonstrować szacunek dla tożsamości płciowej innych” (obecnie tożsamość płciowa to między innymi transseksualiści, biseksualiści, queers, questioning, intersexed individuals, a-sexual people, a-genders, curious, pansexual, polysexual, friends/family, two spirit, kink i transwestyta);

– dziewięciolatki powinny “demonstrować szacunek dla różnorodnych praktyk związanych z seksualnością”;

– dzieci w wieku przed dojrzewaniem będą uczone, że masturbacja jest dobra, a nie jest to egocentryczne i niewłaściwe realizowanie seksualności;

– młode dziewczęta będą musiały wyrazić słowami, w jaki sposób “komunikują się i rozumieją różne uczucia seksualne”;

– dzieci muszą “opisywać męskie i żeńskie reakcje na stymulację seksualną” oraz “podsumowywać kluczowe elementy przyjemności seksualnej”.

Podane cele dla 12-letnich szóstoklasistów w dyktacie UNESCO obejmują:

– dzieci wchodzące w okres dojrzewania stwierdzą, że uczucia seksualne, fantazje i pragnienia są zdrowe, bez wyrażania “osądu” dotyczącego fantazji lub pożądania;

– dzieci muszą “wspierać prawo każdego” do “wyrażania swoich uczuć seksualnych”;

– dwunastolatkowie dowiedzą się, jak używać prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych, a nauczyciele podkreślają, że sztuczna kontrola urodzeń mądrze redukuje choroby przenoszone drogą płciową i ciążę;

– chłopcy i dziewczęta, którzy dopiero rozpoczynają gimnazjum, będą uczeni nie penetrujących zachowań seksualnych, aby mogli doświadczyć przyjemności seksualnej bez łapania chorób przenoszonych drogą płciową lub zajścia w ciążę;

– dziewczynki, które właśnie zaczęły mieć okres, i chłopcy, którzy nie przeszli mutacji głosu, zostaną poinformowani przez ich nauczycieli, że sodomia jest “przyjemna” i mądra, ponieważ pozwala unikać infekcji.

Ten sam plan jest nakreślony dla 15-latków szkoły średniej, którzy mają krytycznie analizować swoje “uprzedzenia płciowe” i demonstrować różne sposoby afirmowania homoseksualistów i transseksualistów. Szczególny nacisk w tym wieku kładzie się na nauczanie dzieci, aby publicznie ganili każdego rówieśnika, który nie zgadza się, że homoseksualizmem i transgenderyzmem, które są dobre, nazywając ich “homofobem” i “transfobem”.

Na podstawie: TheNewAmerican.com, Unesdoc.unesco.org, Frjohnpeck.com
Źródło oryginalne: LifesiteNews.com
Tłumaczenie i źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , , , , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. 4444 04.08.2018 12:50

  Objawienia Matki Bożej w Quito w latach 1610-1634 opisywały wydarzenia czasów ostatecznych w których obecnie żyjemy:
  “Wiedz, że szczególnie w XX w. namiętności wybuchną i dojdzie do zupełnego zepsucia obyczajów bo Szatan zupełnie panował będzie przez masońskie sekty. Aby do tego doprowadzić skupi się on szczególnie na dzieciach. Biada dzieciom w owych czasach. Trudno będzie przyjąć sakramenty chrztu i bierzmowania.”
  Można bliżej zaznajomić się z treścią tych objawień https://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g gdzie ksiądz Piotr Glas przybliża ich ostrzeżenie.

 2. Anonymous-X 04.08.2018 18:27

  JPRD

 3. Sauron 24.08.2018 17:54

  Przeczytałem artykuł i nie wiem w którym miejscu mówi o promowaniu pedofilii przez UNESCO. Tytuł wprowadzający w błąd.

 4. Fenix 25.08.2018 09:37

  @4444 “Trudno będzie przyjąć sakramenty chrztu i bierzmowania.” Klerowi to służy ,nie dziecku! Dziecku służą prawdziwe dane , dziecko pomyśli i mówi za siebie , co o tym sądzi , wyciąga wnioski.
  Uczmy miłości ,nie powinności.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.