Ulicami Londynu przejechali nadzy rowerzyści

Opublikowano: 16.08.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1461

14 sierpnia ulicami Londynu przejechali całkowicie nadzy rowerzyści. Zdejmując ubrania chcieli zwrócić uwagę Brytyjczyków na uzależnienie społeczeństwa od ropy naftowej i kultury samochodowej, a także chcieli zamanifestować tzw. pozytywne nastawienie do swojego ciała.

The World Naked Bike Ride (WNBR) 2021 to już kolejny przejazd nagich rowerzystów ulicami Londynu. Tym razem motywem przewodnim było przestrzeżenie społeczeństwa przed zbytnim uzależnieniem od ropy naftowej, a także ogólnie od posiadania i nadużywania samochodu w życiu codziennym. Dodatkowo rowerzyści celebrowali wczoraj na ulicach stolicy pozytywne nastawienie do swojego ciała – tzw. body positivity. Przejazd rozpoczął się w różnych miejscach Londynu – m.in. w Clapham Junction, Croydon, Deptford, Hyde Park, Kew Bridge, Regent’s Park, Tower Hill i Victoria Park, by następnie spotkać się w centrum miasta.

Coroczny przejazd nagich rowerzystów w Londynie ma miejsce w czerwcu, ale w tym roku, z uwagi na ograniczenia związane z epidemią, został on przeniesiony właśnie na sobotę 14 sierpnia. Podczas przejazdu zachowane zostały środki bezpieczeństwa, a impreza po przejeździe, organizowana tradycyjnie dla wszystkich nudystów, została anulowana.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. robcioRR 16.08.2021 09:32

    I nie bylo zadnej obrazy moralnosci hahahahaha bo mieli na rwarzach MASKI ! :)))))) Z gola pupa mozna juz latac byle ryja zaslonic…..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.