Ukryty cel płotu na granicy

Opublikowano: 29.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1478

Po co naprawdę budują płot na granicy polsko-białoruskiej. Czy imigranci to tylko pretekst? Podcast Suwerennego PL.

14

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Wojna INFO 30.06.2022 08:18

    0:50 Jak straż graniczna? W Polsce granic pilnuje policja z oddziałów prewencji, a nie straż graniczna czy wojsko. Oczywiście w czasie gdy oni pilnują granicy, w miastach całej Polski nie ma nocnych patroli ograniczających działalność przestępczą.

  2. Wojna INFO 30.06.2022 08:22

    Gdy zacznie się kolejny etap wojny NATO-Rosja i zaczną się walki zbrojne w Polsce, to Polacy masowo będą uciekać przed wysłaniem na front. A gdzie mogliby uciekać? Przecież nie do innego państwa NATO, więc pozostaje kierunek na wschód. Oczywiście Rosja odpada, ale jeżeli Białoruś nadal oficjalnie nie będzie brać udziału w walkach, to można by uciekać do nich. Można by, gdyby nie było płotu.

  3. net 30.06.2022 23:08

    Dawno większych głupot nie słyszałem 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.