Ukropolin już tu jest?

Opublikowano: 17.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 680

11 listopada 2022 roku, jak zawsze nie był tylko dniem radości z odzyskania niepodległości, ale dla wielu świadomych politycznie Polaków, Święto Niepodległości to okazja do przypomnienia ważnych tematów z życia publicznego i demonstrowania swojej niezgody na stan polskiej polityki. Tak było i tym razem. Widoczne to było w marszach w tym dniu, wśród których wiele uwagi zwracał marsz odbywający się we Wrocławiu pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem”. Organizator marszu, Jacek Międlar, został przed manifestacją zatrzymany prewencyjnie przez policję, tylko po to, aby nie mógł tego marszu poprowadzić. Oficjalnym zarzutem była „możliwość głoszenia mowy nienawiści wobec osób narodowości ukraińskiej”. Czy władze w Warszawie jeszcze kierują się polskim interesem narodowym? A może przygotowują grunt do zorganizowania nowego, polsko-ukraińskiego bytu państwowego między Bugiem a Odrą? O tym w kolejnym odcinku z cyklu „Dokąd Zmierzamy?” opowie Katarzyna Sokołowska z Fundacji „Wołyń Pamiętamy”.

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.