Ukraińców masowo wyjeżdżają z Polski

Opublikowano: 24.09.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 2484

Tysiące uchodźców z Ukrainy opuszczają Polskę, kierując się głównie do Niemiec, gdzie korzystają z atrakcyjnych programów socjalnych, szerokiej oferty rynku pracy oraz bezpłatnych kursów języka niemieckiego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 24.09.2023 13:54

  I dobrze. Pozostaną ci, którzy chcą pracować, a nie żerować na darmowym socjalu.

 2. replikant3d 24.09.2023 14:11

  Admin WM, co się dziwić? Ukry i Niemcy zawsze się dogadywali. U nich nie zrobią ,,piątej kolumny,, jak u nas by było.

 3. MasaKalambura 24.09.2023 17:35

  A mało to Polaków się zvolksdeutschyło? Niech jadą. Niemcom też rąk do pracy i młodych wykształconych potrzeba. Po tej wpadce z keine grencen Merkel, dostaną trochę europoidalnych homo sapiens.

 4. Endryu99 24.09.2023 21:47

  Hmmm nie wiem czy nie lepiej Ukraincy – Niż tysiące azjatów i ciaptych.
  W końcu to słowianie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.