Katastrofa samolotu wojskowego USA

Opublikowano: 14.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1598

Przyglądamy się serii artykułów, zaczynając od zagadkowego wypadku amerykańskiego samolotu wojskowego nad Morzem Śródziemnym, z niejednoznacznymi doniesieniami o „wrogich działaniach”. Następnie przechodzimy do konfliktu na Bliskim Wschodzie, gdzie Stany Zjednoczone, zgodnie z doniesieniami ABC, zwiększają swoją obecność wojskową, aby powstrzymać potencjalne ataki na Izrael. Analizujemy też wpływ wojny informacyjnej na percepcję konfliktów, przykładem jest sprawa Nord Stream 2. Kolejny temat to prawo najmu w Polsce, gdzie przedstawiamy historie osób borykających się z problemami z nieuczciwymi najemcami. Na koniec skupiamy się na kwestiach ekologicznych, poruszając problem plastiku z recyklingu zawierającego toksyny oraz konflikt wizerunkowy Grety Thunberg. Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.