Ukraińcy masowo przemycają broń do Polski

Opublikowano: 24.02.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 680

Kilka dni temu, polskie służby poinformowały o kolejnej próbie przemytu broni z Ukrainy do Polski. Miała ona miejsce w zeszłym miesiącu. Na granicy w Hrebennem, w województwie lubelskim zatrzymano dwie osoby, które chciały przewieźć granatniki. Przerzut broni z sąsiedniej Ukrainy do naszego państwa trwa od wielu miesięcy i może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje, w tym banderowski terroryzm oraz wojnę domową.

To “coś” skonfiskowała ABW ukraiński przemytnikom

Bezwzględne wspieranie Ukrainy w jej dziwnej wojnie z Rosją zaczyna nam wychodzić bokiem. Odradzający się kult Bandery w zachodniej części tego kraju, i to tuż za naszą granicą, stanowi poważne niebezpieczeństwo dla Polski i Polaków. Dodajmy do tego ostatnie wielkie oburzenie probanderowskiego rządu w Kijowie naszą nowelizacją ustawy o IPN, zakazującą propagowania tej zbrodniczej ideologii.

Okazuje się, że te aż nawet winna obrzydliwej kolaboracji z Niemcami Ukraina, uważana za sojusznika, chetnie zarzuca Polakom mordowanie Żydów i udział w Holokauście. Jest to bezczelne, bo właśnie ukraińscy nacjonaliści wykazywali i nadal wykazują się obrzydliwym antysemityzmem, a na Wołyniu z rąk UPA i ukraińskiej czerni, zginęło również wielu Żydów.

W Polsce przebywa już kilka milionów Ukraińców. Nikt dokładnie nie wie ilu. Na podobnej zasadzie, do Europy Zachodniej wpuszczono miliony murzyńskich i muzułmańskich imigrantów. Tak jak wśród nich są islamscy terroryści, tak samo wśród wielu normalnych Ukraińców jest sporo apologetów zbrodniarzy z OUN/UPA. Są to neobanderowcy, którzy szczerze nienawidzą Polaków i są dumni z rzezi jaką naszym rodakom urządzili ich dziadkowie.

Zalanie naszego kraju Ukraińcami, tak jak Europa robi z imigrantami z Afryki i Azji Wschodniej może zakończyć się dla wszystkich tragicznie. Wystarczy przypomnieć oświadczenie byłego Ministra Obrony, generała Oleksandra Kuźmiuka, który zagroził nam rebelią ponad miliona Ukraińców żyjących obecnie na terenie Polski.

Z roku na rok, z Ukrainy do naszego kraju przemyca się coraz większe ilości broni i amunicji. Świadczą o tym statystyki – jeszcze w 2016 roku, straż graniczna przechwyciła 190 sztuk broni palnej i około 26 tysięcy sztuk amunicji. W kolejnym roku liczba zarekwirowanej broni na granicy wzrosła do 635 sztuk i przechwycono ponad 53 tysiące sztuk amunicji. Znany jest przypadek dwóch Ukrainek, które próbowały przemycić do nas elementy działa przeciwlotniczego. Niestety jest to tylko wierzchołek przysłowiowej góry lodowej.

Gdy weźmiemy pod uwagę powyższe fakty zrozumiemy, że bezpieczeństwo Polski jest zagrożone. Nie mamy nawet pojęcia ilu banderowców jest w Polsce i ile broni udało się już przemycić. Rząd powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski na przykładzie islamizowanej Europy Zachodniej – jeśli mamy do czynienia z banderyzacją Polski to w przyszłości powinniśmy spodziewać się pierwszych ataków terrorystycznych.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: WP.pl, TVP.info
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. rumcajs 24.02.2018 11:26

  Parafrazując byłego rzecznia rządu w prl….”rząd się sam obroni”…rekoma naszymi i za nasza kase. Nas zas ma bronic..”ręka Boska”.. w razie czego..

 2. Abaddon 24.02.2018 13:05

  Ktoś tu ostro miesza. We wspólnym interesie Słowian jest zakopać topór wojenny i porzucić zaszłości w celu wspólnego wzmocnienia. Nie w tym rzecz żeby zapomnieć historię, ale żeby wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość. Wiele było zła między nami i to nie powinno się powtórzyć. Nasze wzajemne waśnie są na rękę brodatym i czosnkojadom.

 3. Szwęda 24.02.2018 17:37

  Abaddon,
  Dlaczego uważasz, że nie powinny się powtórzyć te wszystkie makabry i masakry pomiędzy tak zwanymi Słowianami? I w żadnym razie nie rozdzielałbym Słowian i Żydów, bo od setek lat działają razem, razem mordują, razem łupią, razem zniewalają, razem niszczą inne kultury itp, itd. Tak zwana przyjaźń czy bratniość pomiędzy Słowianami trzeba wsadzić między baśnie, bajki i bańki mydlane!

 4. kudlaty72 24.02.2018 19:33

  To będzie wyglądać tak:
  -Niemiecka armia wyjdzie z pod nadzoru NATO i Niemcy stworzą “armię europejską” ,w której rekrutem będzie islamista.
  -Na umówiony znak sygnał Ukraińcy wywołają w Polsce mini wojenkę,a armia europejska wkroczy do Polski w ramach sojuszniczej pomocy.
  -Ze 100tysi uzbrojonych dzikusów będzie bić,zabijać ,gwałcić i terroryzować nas ogniem wypalajac pozostałosci naszej wiary,cywilizacji i kultury.
  ps;kupujcie broń,chodzcie na strzelnicę,trenujcie bo za kilka lat to się przyda

 5. Skalp 24.02.2018 21:04

  Ja to widzę trochę inaczej. Cały ten przemyt broni, połączony z liczbą Ukraińców u nas i z taką wrogością do nas na kanwie historycznej stwarza okazję. Natomiast nic jeszcze nie znaczy. To może być broń taka “na potem”. Na wzór tego składziku co to niedawno poddała ostatecznie kapitulując ETA. Teraz pamiętajmy o jednym. Dzisiaj już wojny nie trzeba wypowiadać, dzisiaj można ją po prostu prowadzić. Nie wiem tak na prawdę, kto, za co, do kogo, czym strzela. Dezinformacja jest wręcz na takim poziomie w kwestii działań militarnych, że nie wiadomo tak na 100% nic. Przykłady mamy na bliskim wschodzie, mieliśmy na Ukrainie. Teraz sobie wyobraźcie taki scenariusz. Mamy 2 mln tak mniej więcej tych migrantów ze wschodu. niech by przemycili jakieś znaczne ilości broni. Następnie na przykład… no nie wiem SBU, Bundeswehra, czy nawet Mosad dokonuje paru aktów wandalizmu [jakieś tam spalone sklepy, pobici ludzie, jakieś tam napisy obraźliwe] które wyraźnie się przypisuje Ukraińcom, niech by to zaraz skomentowała jakaś jedna czy druga gazeta w stylu “antypolskie wybryki Ukraińców”. Następnie podchwyci to głupi tłum, w pierwszej kolejności kibole, potem narodowcy i mamy gotowy kocioł niczym Palestyna i Izrael? Nie wiadomo by do końca było kto zaczął, kto odpowiedział. Wzajemna agresja byłaby ogromna i argumenty w takim burdelu by po prostu tonęły. Możliwe to jest? To już sobie odpowiedzcie. Kto na tym by skorzystał ? Niemcy, Żydzi, może nawet na mocy wspomnianej ustawie o bratniej pomocy weszli by na nasz teren z “bratnią pomocą”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.