Ukraina – przyjaciel, sąsiad czy wróg?

Opublikowano: 25.03.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1375

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

2 komentarze

 1. Dgruzin 25.03.2022 09:25

  Może autor wrzuty by się podpisał.

  Zarzut jaki mam do wszystkich: NIE UOGÓLNIAJCIE.

  Inaczej oceniam władze, oligarchów, banderowców i innych faszystów a inaczej zwykłych, normalnych ludzi.

  W Polsce też władze nie są “polskie” (wystarczy popatrzeć co dzieje się w Sejmie podczas świąt żydowskich).

 2. Admin WM 25.03.2022 10:46

  @ Dgruzin

  Film do portalu WM dodał użytkownik NightShock.

  Jeśli chodzi o autora wideo i kanału na YouTube, na tym wideo jest pokazane pismo tej organizacji do premiera z danymi kontaktowymi.

  https://www.youtube.com/watch?v=vbWo23ukvqM

  Z danych wynika, że to organizacja United For Freedom ma siedzibę w Wielkiej Brytanii z oddziałem w Polsce. Strona www podana w piśmie, już nie istnieje, ale od 20.10.2020 r. mają konto na Facebooku, z którego wynika, że mają nowy adres https://united-for-freedom.com, ale on również nie działa (albo mają jakiś problem techniczny). Podali numer telefonu stacjonarnego: 22 118 98 30.

  W 2021 r. Aleksandra Jabłońska organizowała zrzutkę dla tej organizacji w Polsce. Więc działają od kilku lat.

  https://zrzutka.pl/t4tu7g

  Tyle udało mi się dowiedzieć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.