Ukraina stawia Polsce warunki

Opublikowano: 30.09.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1911

Kaczka oświadczył na antenie ukraińskiej telewizji, cytowany przez agencję Interfax-Ukraina, że „Dopiero kiedy otrzymamy takie gwarancje, formalnie ogłosimy całemu światu, że ten spór jest wyczerpany”. Dodając, że kwestia wycofania skargi będzie rozpatrywana jako ostatnia. Co do sporu między Warszawą a Kijowem, Kaczka przypomniał również, że Ukraina od samego początku utrzymywała, że trzy wymienione kraje unii europejskiej „nie miały prawa wprowadzać jednostronnych ograniczeń ani w kwietniu, ani obecnie”. „Uprzedzaliśmy o potencjalnej skardze jeszcze przed kwietniem i teraz zrobiliśmy to, o czym uprzedzaliśmy od samego początku” – dodał.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. najzwyklejszy 30.09.2023 14:28

    Szmatława ludobójcza Ukraina, wypad stąd, zadnej dla niej pomocy, najwyżej dla faktycznych uciekinierow i w normalnym zakresie, żadnych dodatkowych świadczeń. Won.

  2. replikant3d 30.09.2023 18:44

    Ukry tak mają. Za pomoc, nóż w plecy….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.